Články o seznamování

Tipy a rady na téma seznamky a seznamování. Přečtěte si, jak můžete být úspěšnější nejen na seznamce randino.cz a již brzy najít novou známost.

Pozor na neférové seznamky! Negativní recenze a zkušenosti. Podvod?

Vybrali jsme online seznamky, které mají negativní recenze a uživatelé s nimi mají špatné zkušenosti kvůli vypovězení členství, platbám a dalším poplatkům, které mohou být i několik tisíc korun.

České online seznamky, které fungují – zkušenosti, recenze a hodnocení

Vybrali jsme pouze české online seznamky, které zaručeně fungují a může se zde seznámit každý. U seznamky je vždy krátká recenze včetně výhod i nevýhod, a také hodnocení každé seznamky.

Rychlé rande - zábavný a efektivní způsob seznamování

Ještě jste nezkusili speed dating neboli rychlé rande, díky kterému můžete zábavnou a velice efektivní formou poznat svůj vysněný protějšek? Pak je čas se na tento způsob seznamování podívat trochu víc a nespoléhat se pouze na online seznamky a aplikace, které vám osobní přístup určitě nenabídnout.

Rande na míru - Tak trochu jiná seznamka

Jeden večer, několik protějšků a vy! Organizujeme rychlé rande na míru neboli speeddating. Jednoduché, vzrušující a zábavné.

Jaké výhody přináší tradiční seznamka oproti těm úzce zaměřeným

Pod pojmem tradiční seznamka máme na mysli seznamku, která je určena pro všechny lidi a v podstatě se zde může seznámit úplně každý. Mezi tyto seznamky patří určitě randino.cz, ale také tvoje rande.cz, štěstí a další.

Seznamka on-line. Jak se snadno seznámit?

Poznejte seznamku randino.cz a přečtěte si také naše tipy, jak být na každé seznamce nejlepší. Není v tom žádná magie, stačí dodržovat některá pravidla a nedělat zbytečné chyby.

Milenecká seznamka – hledáme online

Těžko říct, jestli existuje vyloženě milenecká seznamka online. Každopádně vhodný protějšek můžete najít i na tradiční seznamce, ale musíte samozřejmě oslovit ty správné lidi a také správně vyplnit svůj profil.

Amatérská seznamka

Pokud hledáte seznamku, kde se může seznámit opravdu každý, pak jste správně. Amatérská seznamka může mít samozřejmě více podob. Pokud hledáte seznamku pro amatéry za účelem lechtivého seznámení, tak...

Seznamka - tvoje rande

On-line cz seznamka - tvoje rande dopadne dobře, pokud... Inzeráty typu hledám ženu, hledám muže nefungují, štěstí se nehlásí? Registrace a vlastní seznamovací profil mohu vše urychlit.

Seznamka - badoo

Chceš vědět, jak seznamka badoo funguje, nebo jak na badoo přihlášení? A co lidé v okolí? Vše se dozvíš právě tady.

Osudová seznamka štěstí

Ano, osudová seznamka štěstí je také možnost. Osudové štěstí na seznamce záleží především na dodržování základních pravidel pro seznamování on-line. Znáte je?

Facebook přihlášení

Bez facebook přihlášení se neobejdete. Krok za krokem jak se přihlásit na facebook přes telefonní číslo nebo e-mail a také jak najít svůj fb účet a obnovit si heslo pro přihlášení.

Seznamka pro seniory

Víte, proč je randino.cz také seznamka pro seniory? Je snadná, zdarma a jsou zde senioři i důchodci. Zažijte jiskření a poznejte nové přátelství v jakémkoliv věku!

Seznámení s cizincem

Jak na on-line seznámení s cizincem a na co si dát pozor? Výhodnější je celosvětová nebo alespoň evropská seznamka, ale určitě můžete mít štěstí i na české seznamce.

Vážné seznámení

Jak na vážné seznámení online? Hledat rovnou vážný vztah, nebo zkusit nejprve přátelství, případně nezávazný flirt? Vážná seznámení mohou vznikat opravdu různě.

Seznamka avízo

Seznamka avízo – vážná seznámení i nezávazně, flirt, sms seznámení a další inzeráty především pro lokalitu Ostrava, Karviná, Frýdek-Místek, Opava, Nový Jičín, Bruntál a další.

Seznamka lidé.cz skončila. Kde se seznamovat on-line?

Po dlouhé době skončila seznamka lidé.cz, jedná z mála, kde se dalo příjemně seznamovat. Které seznamky dál stojí za to vyzkoušet a kam chodí lidé hledat známost?