Milenecká seznamka – hledáme online

Těžko říct, jestli existuje vyloženě milenecká seznamka online. Každopádně vhodný protějšek můžete najít i na tradiční seznamce, ale musíte samozřejmě oslovit ty správné lidi a také správně vyplnit svůj profil.

Hledáme milence, milenku

Předpokládejme, že nejste v žádném vztahu nebo o všem záměru partner ví a vy jednoduše hledáte především něco otevřeného, nezávazného a vidina zakládání rodiny pro vás není aktuální. Nebo vás to se stávajícím partnerem nebaví, případně baví, ale i tak potřebujete najít nějakou spřízněnou duši. Pojďme se podívat, co se hodí vyplnit na „milenecké seznamce“, aby se úspěch dostavil co nejdřív.

Seznamovací profil

Kromě základních pravidel pro vytvoření úspěšného seznamovacího profilu se hodí samozřejmě dodat zásadní informace a to taková, že prostě hledáte především milence/milenku. Tím samozřejmě spoustu lidí odradíte, někteří vás dokonce odsoudí a tak podobně, ale naopak ty, které zaujmete budou ti praví, se kterými má smysl dál komunikovat a domluvit si třeba první schůzku.

Hledáme milence/milenku na seznamce online

Určitě je vhodné napsat toho co nejvíc o sobě. Co vás baví, jaké máte zájmy, ale také třeba to, kolik máte času na takový milenecký vztah a co vše si od toho slibujete. Rozhodně buďte i v této seznamovací fázi upřímní a otevření, protože jen tak se vám podaří najít protějšek, který bude na stejné vlně a je mnohem vyšší šance, že si padnete do oka.

Fotky

Samozřejmě v ideálním případě přidejte také svou fotku. Ideálně alespoň jednu profilovou, kde jste vidět a pak klidně nějaké fotky, které vás zachycují při tom, co vás baví a máte rádi. Fotky mohou hodně prozradit, takže na to nezapomínejte a přidejte nějaké aktuální. O tom, že by vás měl protějšek podle fotky poznat na prvním rande snad není ani potřeba mluvit a není nic horšího pro začátek rande, než rozpačité pohledy a pocit, že na rande přišel někdo úplně jiný.

Priority

Pokud hledáte milenecký vztah, nezávazný flirt nebo cokoliv podobného, určitě byste si měli stanovit nějaké priority a na nich se potom shodnout. Velice důležité jsou oboustranné časové nároky a prostor. Někdo hledá protějšek, se kterým bude denně, jiní zase hledají někoho na víkend nebo pro schůzky, které budou třeba jednou za měsíc, a to pouze za účelem odpočinku, nebo třeba cestování, nebo čehokoliv, co si sami můžete domyslet. Určitě se snažte o to, aby byly vaše zájmy na stejné vlně včetně časových nároků.