Rychlé rande - zábavný a efektivní způsob seznamování

Ještě jste nezkusili speed dating neboli rychlé rande, díky kterému můžete zábavnou a velice efektivní formou poznat svůj vysněný protějšek? Pak je čas se na tento způsob seznamování podívat trochu víc a nespoléhat se pouze na online seznamky a aplikace, které vám osobní přístup určitě nenabídnout.

Zaujaly nás služby rychlerande.com

I když se především věnujeme seznamce randino, zajímají nás také další možnosti seznamování a shodou okolností jsme se dozvěděli o rodinné seznamovací agentuře Rychlé rande a o její službě rychlerande.com, která nás zaujala hned z několika důvodů.

Jednak je to velice dobrý způsob, jak se opravdu seznámit, nebo alespoň poznat nové lidi a při rozhovoru s moderátorkou Rychlého rande, paní Krátoškovou, nám bylo ihned jasné, že tyto služby jsou opravdu její srdeční záležitostí, skvěle se vyzná, dokáže poradit a také právě díky ní může být takový speed dating opravdu skvělým zážitkem i v případě, že si svůj protějšek nevyberete hned na první akci.  Pojďme se podívat blíže na to, jak rychlerande.com funguje.

  • seznamování zábavnou formou s lidmi, kteří to myslí opravdu vážně
  • seznamovací večery probíhají v Táboře a v Českých Budějovicích, odpoledne pak v Plzni
  • přihlášení na speed dating je zdarma, platíte až v případě, že využijete naplánovaný termín seznamovací akce
  • seznamuje se 10 až 18 nezadaných žen a 10 až 18 nezadaných mužů
  • profesionální a velice příjemná moderátorka celé akce
  • různé věkové kategorie, lidé, kteří se chtějí seznámit, je to bezpečné, žádné nepříjemné odmítnutí

Jaké hlavní výhody přináší speed dating?

Jak už jsme zmínili výše, je to velice příjemný způsob seznamování, který je mnohem bezpečnější než rande naslepo. Dopředu také víte, odkud zhruba lidé jsou, v jaké věkové kategorii, rozmezí kategorií je 15 let, každý si tam může podle svých požadavků vybrat jak mladší, tak i starší protějšek.  Nezadaní klienti se osobně na akci seznamují, s každým protějškem si 5 minut povídají. A už jen to, že přijdou osobně a neschovávají se pouze za profil na online seznamce, znamená, že to myslí skutečně vážně. K tomu přidejte profesionální přístup týmu Rychlého rande a moderování člověkem, který se snaží všem klientům před akcí poradit, aby byli co možná nejúspěšnější. Pak vám musí být jasné, že i když nenajdete vysněný protějšek hned na poprvé, tak to pro vás bude určitě hezký zážitek, který stojí za to, a vy si takové rychlé rande naplno užijete.

Rychlé rande