Amatérská seznamka

Pokud hledáte seznamku, kde se může seznámit opravdu každý, pak jste správně. Amatérská seznamka může mít samozřejmě více podob. Pokud hledáte seznamku pro amatéry za účelem lechtivého seznámení, tak nejste úplně správně. To neznamená, že byste nemohli najít i u nás někoho za tímto účelem, jen musíte dodržovat naše pravidla pro slušné seznamování.

Jak nebýt amatér při seznamování online

Pokud chcete ze seznamování online dostat maximum, pak byste se měli vyvarovat některých zbytečných chyb a vynaložit trochu úsilí, aby se výsledek dostavil co nejdřív a vy neztráceli čas. Na co si tedy dávat pozor?

Pravdivé a úplné informace

Pokud má mít seznamování smysl, pak jsou pravdivé informace naprostý základ pro úspěšné seznámení. Pokud si totiž budete vymýšlet, tak možná budete na oko úspěšnější, ale nebudou se vám ozývat skutečně odpovídající lidé, ale taková, které nalákala právě vaše lež. No a asi si umíte domyslet, že při troše štěstí se nedostanete dál než na první rande. Hlavně je to ztráta času pro obě strany.

Úplnost informací je opět žádoucí. Čím víc toho prozradíte, tím bližší lidé se vám budou ozývat. Pokud tedy máte třeba děti, nebo nedořešený svůj vztah, tak se to určitě hodí napsat. Jasně, neodpoví vám tolik lidí, ale stejně by z toho nic nebylo a ti, kteří odpoví budou možná ve stejné nebo podobné situaci, budou mít pochopení a je vyšší šance, že z toho něco bude.

Aktuální a přirozená fotka

Jedno pravidlo říká, že pokud nechcete přidat na seznamku svou fotku, asi byste tam neměli být vůbec. V dnešní době to není žádná technická překážka, a naopak tím můžete opět mnoho získat. Především budete víc vidět a opět zde platí, že je lepší jít s kůží na trh už rovnou na online seznamce a zaujmout případně odradit ty správné lidi. Prostě necháte svou skutečnou vizitku – profil pracovat za vás.
Hlavně mnoho lidí se na seznamce na profily bez fotky ani nedívá buď proto, že pro ně nejsou dostatečně důvěryhodné, případně si rovnou vyhledají pouze uživatele, kteří na profilu fotku mají.

Štěstí na seznamce je především v našich rukách

Aktivní vyhledávání na seznamce

Kromě skvělého profilu, který dokáže pracovat za vás a zaujmout ty správné lidi je vhodné také důkladně prohledat seznamku podle vašich preferencí a oslovit ty správné uživatele, kteří vám padnou do oka.

Když jste na nějaké seznamce poprvé, zabere to víc času, než si prohlídnete všechny uživatele, mezi kterými by mohl být ten pravý. Pokud to však uděláte, každá další návštěva seznamky už bude na chvíli a vy si podle předvoleb projdete pouze nejnovější uživatele.

Nechovat se jako amatér, komunikovat solidně

Snad nejvíc amatérské je na seznamce to, když vás někdo osloví, nebo vy se chystáte někomu napsat a jediné, co do zprávy napíšete, tak je pouhý pozdrav, nebo nějaký smajlík. Musíte být o krok napřed, než ostatní a zaujmout. Takže nejlépe, když napíšete rovnou také něco o sobě, co na seznamce hledáte a tak dál. Pak už to jde mnohem lépe a vy si to zbytečně nepokazíte.

Pokud si navíc dáte záležet také na gramatice a necháte si text zkontrolovat například ve Wordu, tak jste na nejlepší možné cestě k seznámení. Pak už přichází na řadu první rande a kdo ví, co z toho nakonec může být. Takže se snažte, nedělejte amatérské chyby a uvidíte, že objevíte i vy své štěstí.