Seznamka on-line. Jak se snadno seznámit?

Poznejte seznamku randino.cz a přečtěte si také naše tipy, jak být na každé seznamce nejlepší. Není v tom žádná magie, stačí dodržovat některá pravidla a nedělat zbytečné chyby.

Snadné vyhledávání na seznamce podle předvoleb

Na seznamce randino si můžete velice snadno a rychle vyhledat uživatele podle předvoleb, které můžete různě kombinovat. Doporučujeme začít tím, že vybere jestli hledáte muže, ženu, pár, nebo třeba skupinu a přidáte lokalitu, případně věkové rozmezí. Další předvolby doporučujeme vybrat až později, protože i když někdo uvede, že hledá pouze dopisování a chat, není vyloučeno, že po navázání kontaktu s takovým člověkem může vše zajít mnohem dál a vzniknout třeba vážný vztah. Proto berte některé předvolby s určitým nadhledem.

Kdo koho hledá na seznamce

Základní předvolba, kterou si vypíšete například pouze muže nebo ženy. Pokud zároveň chcete určit uživatele podle toho, jaké pohlaví je pro ně zásadní, tak přidáte ještě předvolbu "hledající". Můžete si tak vypsat snadno třeba jen muže nebo ženy, kteří hledají stejné pohlaví.

Seznamování podle krajů

Pokud vám záleží při seznamování na lokalitě, ale není nutné, aby byl protějšek přímo ze stejného města, pak je vhodné využít příslušný kraj odkud mají uživatelé být. Tím zahrnete všechna města v kraji a je vyšší šance, že naleznete toho správného člověka.

Seznamování podle měst

Pokud je kraj příliš rozsáhlý a vám záleží, aby byl hledaný protějšek co nejblíže k vám, pak vyberte konkrétní město. Pokud člověk nehledá přímo vážný vztah, ale chce objevit někoho na společný sport nebo jiné aktivity, pak je určitě vhodnější najít člověka ze stejného města.

Seznamte se podle preferovaného vztahu

Tato předvolba může být hodně ošemetná. Někteří uživatelé zvolí, že preferují pouze vážný vztah, jiní zatrhnou vše. No a takový vážný vztah ale může klidně vzniknout pouze z toho, že s někým začnete komunikovat, nebo zajdete na brusle a vše se postupně vyvine dál. Naopak můžete navázat kontakt s člověkem, který preferuje pouze vážný vztah, ale zjistíte, že si skvěle rozumíte jako kamarádi. Z toho plyne rada, abyste nebrali tento typ předvoleb příliš vážně a nechali si to spíš jako okrajovou předvolbu. Celkově se na seznamku dívejte jako na místo plné kontaktů a nemějte předsudky na základě některých vyplněných údajů.

Tipy, jak být na každé seznamce nejlepší

Přečtěte si pár zásad, díky kterým můžete být na každé seznamce nejlepší. Není to žádná velká věda, ale musíte přestat dělat neustále ty stejné a zbytečné chyby, které mohou vaše seznamování online zbytečně kazit.

Další seznamky - seznam a recenze