Vážné seznámení

Jak na vážné seznámení online? Hledat rovnou vážný vztah, nebo zkusit nejprve přátelství, případně nezávazný flirt? Vážná seznámení mohou vznikat opravdu různě.

Vážné seznámení

Jak na vážné seznámení online?

Seznamování nebylo nikdy jednodušší, než je posledních několik let. Všichni lidé jsou dnes běžně online a využívají tedy všechny běžné online služby a mezi ně patří právě i seznamky. A na takové seznamce si můžete z velkého počtu lidí vypsat během okamžiku jen takové, kteří odpovídají vašim představám. Už je volba pohlaví, věkového rozsahu a lokality vám okruh lidí na seznamce dostatečně upřesní a vy tak můžete procházet profily.
Pokud je takových lidí pořád ještě hodně, doporučujeme zahrnout do předvoleb ty vztahu, který preferujete. Je tady ale jedno velké ale. Vycházejte z předpokladu, že téměř všichni lidé na seznamce, pokud nehledají nějaký milenecký vztah, jsou potenciálními uživateli, se kterými je možné časem vážný vztah vybudovat, i když mají na seznamce uvedeno, že hledají někoho na pokec a volný čas. Proto nepřikládejte velkou váhu tomuto a hledejte prostě lidi, kteří vám padnou do oka a budou vám sympatičtí jak na základě fotografie, tak třeba i podle toho, jak mají vyplněný profil se seznamovacím inzerátem.

Seznámení na seznamce vyšlo, jdeme na rande

Dřív nebo později půjdete v ideálním případě na první rande, lépe se poznáte a váš vztah se začne nějak vyvíjet. Pokud se chystáte na rande, určitě se na něj dobře připravte po všech stránkách a podle svého stylu a vkusu, ale hlavně nezapomeňte na jednu velice důležitou věc. Buďte prostě sami sebou a umožněte protějšku, aby vás poznal takové, jací ve skutečnosti jste.

Jednu věc si s sebou na rande rozhodně neberte a uvidíte, že vše bude probíhat mnohem lépe. Jsou to zbytečné předsudky a myšlenky, že to musí dopadnout buď skvěle, nebo to bude úplná katastrofa. Buďte trochu sportovní a uvědomte si, že nemáte co ztratit. Hlavně se jedná o schůzku, kontakt a pokud to nebude láska na celý život, nebo úplná trefa vedle, můžete objevit skvělého člověka, se kterým si třeba budete rozumět profesně, ve sportu, nebo jakkoliv jinak a budete dobří přátelé.

Vážný vztah nenajdete, ten si musíte trochu zasloužit

V podstatě k tomuto nadpisu už není potřeba cokoliv psát, a tak to prostě je. V prvé řadě hledejte lidi, kteří vám budou odpovídat zásadními parametry a následně hledejte, pokud možno takové uživatele, kteří jsou na stejně vlně jako vy například v zájmech, v tom, že dělají stejný sport jako vy a tak dále. Jde o to, že na seznamce totiž opravdu nenajdete lásku, ale najdete zde kontakty a příležitost objevit člověka, se kterým si teprve vážný vztah vybudujete. A není nic lepšího než začít na bázi společných zájmů, porozumění a tak dále. To, že někdo uvede, že hledá vážný vztah neznamená žádnou výhru a kolikrát může vážný vztah vzniknout naopak s člověkem, který je na seznamce prostě na zkoušku a chce si popovídat.