Nápověda

Nápověda pro seznamku randino.cz. I když se snažíme, aby byla seznamka jednoduchá, může se někomu tato nápověda hodit.

Registrace uživatele

Na stránce registrace si můžeš vytvořit účet, následně vyplnit svůj seznamovací profil a komunikovat s ostatními uživateli.

Je potřeba vyplnit uživatelské jméno, zvolit pohlaví, měsíc a rok narození, zadat funkční e-mail a zvolit heslo. Kliknutím na tlačítko Registrovat se vytvoříš svůj účet, který musíš aktivovat přes e-mail. Po aktivaci účtu a přihlášení ještě musíš doplnit svůj profil a seznamování může začít naplno.

Přihlášení

Pokud ses již registroval/a, můžeš se přihlásit vyplněním svého e-mailu a hesla.

Pokud se ti nedaří přihlásit, je možné, že zadáváš špatné heslo. Pokud neznáš své aktuální heslo, můžeš si ho jednoduše resetovat kliknutím na Obnovit zapomenuté heslo. Po vyplnění e-mailu použitého při registraci ti na tento přijde odkaz pro nastavení nového hesla.

Můj účet

Po přihlášení můžeš vidět vpravo nahoře svou přezdívku, kterou sis zvolil. Když na ni klikneš, zobrazí se ti nabídka, včetně volby Můj účet.

Na stránce Můj účet můžeš kdykoliv nastavit své nové heslo. Stačí pro kontrolu zadat své aktuální heslo, zadat nové heslo a kliknout na tlačítko Změnit heslo.

Zrušit svůj účet můžete okamžitě kdykoliv po přihlášení kliknutím na svou přezdívku vpravo nahoře, Můj účet, tlačítko Smazat účet a potvrdit.

Můj profil

Tato stránka je pro tebe jedna z nejdůležitějších, protože pokud vyplníš profil správně, je šance na seznámení mnohem vyšší.

Na stránce Můj profil (editace) můžeš zvolit svůj rodinný stav, zvolit odkud jsi (okresní město), nahrát fotky, napsat seznamovací inzerát, ve kterém co nejlépe popíšeš, co hledáš a dále vybrat jaké pohlaví tě zajímá, v jakém věkovém rozmezí, jaký stav, odkud a jaký je účel tvého seznamování.

Zprávy

Jako registrovaný uživatel můžeš odesílat i přijímat zprávy. Na profilu uživatele, který tě zaujal, stačí použít tlačítko Odeslat zprávu a načte se ti nová konverzace s tímto uživatelem. Všechny konverzace máš kdykoliv dostupné přes zprávy v hlavním menu. Jednotlivé konverzace můžeš kdykoliv smazat a pokud tě někdo obtěžuje, tak takového uživatele nahlásit.

Vyhledávání

Vyhledávej uživatele podle předvoleb, které jsou pro tebe zásadní. Doporučujeme dotazy postupně upřesňovat. Pokud ve výpisu nalezneš uživatele, který tě zaujal, kliknutím se dostaneš na jeho profil a odtud můžeš napsat zprávu.

Pro oslovení uživatele přes zprávu musíš mít uživatelský účet (registrovat se) a být přihlášen (přihlásit se).

Pokud ve vyhledávání narazíš na nevhodný profil (nevhodná fotka, nevhodný popisek, reklama atd.), proklikni se prosím na tento profil a nahlaš nám ho.

Nahlášení nevhodného chování

Pokud narazíte na nevhodný profil, nebo vám někdo nevhodně píše ve zprávách, můžete tohoto uživatele nahlásit a my se o to postaráme.

  • Profil – na profilu uživatele máte možnost kliknout na tlačítko Nahlásit, vložit komentář a odeslat
  • Zprávy – v konverzaci s uživatelem máte možnost kliknout na tlačítko Nahlásit, vložit komentář a odeslat

Tipy na úspěšné seznámení

  • Dobře vyplněný profil s fotkami
  • Aktivní vyhledávání uživatelů

Mám nápad nebo potřebuji pomoc

Pokud máte nápad na vylepšení seznamky, potřebujete poradit, nebo vám něco nefunguje, tak nás prosím kontaktujte.