Seznamka lidé.cz skončila. Kde se seznamovat on-line?

Po dlouhé době skončila seznamka lidé.cz, jedná z mála, kde se dalo příjemně seznamovat. Které seznamky dál stojí za to vyzkoušet a kam chodí lidé hledat známost?

Seznamka lidé.cz skončila

Proč to seznamka lide.cz neměla poslední dobou snadné

Vše se mění, a tak jak to třeba dopadlo s mobilními telefony Nokia, u kterých si nikdo nedokázal představit, že by tady jednou nebyly, tak tak nějak to dopadlo i se seznamkou lidé.cz, která byla jednou z největších, nejúspěšnějších a byla tady s námi přes 20 let. Co se tedy stalo? Zjednodušeně řečeno se změnil internet a jeho používání lidmi. Přišly sociální sítě a aplikace, změnil se způsob konzumace obsahu a to nejen formátem na straně webů a aplikací, ale z počítačů lidé utekli na tablety a telefony. Takže tady kromě facebooku najednou máme tinder, snapchat, tiktok, instagram a mnoho dalších. Kromě toho začali seznamce lide.cz konkurovat také další seznamky.

Kde se mohou lidé dobře seznamovat online?

Na to, že český internet není až tak velký, tak možností, kde se seznámit online je opravdu víc než dost. Pokud vynecháme sociální sítě a aplikace, pak je tady mnoho klasických seznamek, které následně doplňují seznamky, které se zaměřují na určitý okruh uživatelů a to zpravidla podle orientace, věku, lokality, nebo zájmu. Jedná se ale spíš o menší seznamky.

Mezi celosvětovými například badoo, mezi klasickými českými například seznamka cz, štěstí a tvoje rande. Najde si ještě dost dalších seznamek, ale ty mají různé slabiny ať už v samotném používání, nebo celkově v konceptu, který není moc uživatelsky přívětivý.

Na každé seznamce buďte opatrní, lidé jsou různí

Ano, na seznamce lide.cz to platilo také, platí to i na naší seznamce i na všech ostatních. Vždy používejte trochu selského rozumu, nebuďte naivní a rozhodně nikdy nikomu ze seznamky nepomáhejte finančně a tak podobně. Podvodníci jsou totiž opravdu všude. Stejně tak si dávejte pozor na případný spam.

Rozhodně se neseznamujte s pocitem, že to musí vyjít teď nebo nikdy. Buďte prostě trpěliví, komunikujte, důvěřujte, ale prověřujte. Pokud jdete na první rande, vždy o tom někomu řekněte a nescházejte se na odlehlých místech.

Lidé jsou různí, seznamujte se rozumně