Badoo seznamka bez přihlášení

Chceš vědět, jak seznamka badoo funguje, nebo jak na badoo přihlášení? A co lidé v okolí? Vše se dozvíš právě tady.

Proč vám tady píšeme o seznamce badoo, když jste na seznamce randino? Protože nám záleží na vašem úspěšném seznámení a rande. Myšlenka je jednoduchá: Čím víc seznamek vyzkoušíte, tím je šance na seznámení vyšší. To, že máte profil na randinu, badoo i twoo je naprosto v pořádku, protože oslovíte mnohem víc lidí a právě mezi nimi je někde určitě vaše osudové štěstí - váš protějšek, nebo třeba "jen" nejbližší kamarád, kamarádka.

Jak seznamka badoo funguje

Když pomineme to, jak je seznamka badoo obrovská díky své celosvětové působnosti, pak se jedná o velice příjemnou a sofistikovanou seznamku, která přináší veškerá pro i proti v seznamování online. Opět jsou zde základním článkem lidé. Takže určitě badoo zkuste také jako jednu z možností, ale ani zde nemáte předem vyhráno a záleží to hodně na vás a vašem chování na online seznamkách.

Badoo nabízí hlavní funkce zdarma, takže nemusíte platit vůbec nic. Můžete ale seznamování na badoo udělat efektivnější a využít premium funkce. Další velkou výhodou je mnoho uživatelů a pokud vám nezáleží odkud by měl váš osudový protějšek být, pak si zde můžete opravdu vybírat. Badoo můžete mít také na mobilním zařízení s operačním systémem Android nebo iOS.

Jako na každé seznamce, tak i na badoo se setkáte s falešnými profily, které jsou často vytvořeny pouze za účelem spamování uživatelů a jiným aktivitám, případně patří lidem, kteří zde nejsou kvůli seznamování, ale pouze si hrají a plýtvají časem.

Jak na badoo přihlášení

Přihlášení na badoo je velice snadné a rychlé. Můžete využít e-mail / telefonní číslo a heslo, nebo jednu ze sociálních sítí a komunikačních platforem. konkrétně to jsou Facebook, Google, MSN, VKontakte, Odnoklassniki, Yandex, nebo Mail.Ru. Výhodou je, že nemusíte vytvářet registraci a tedy zase další účet speciálně pro badoo, ale využijete svůj již existující profil. Pokud zvolíte Facebook, nemusíte se obávat, že by badoo cokoliv na vašem facebooku zveřejňovalo – slouží to opravdu jen pro pohodlné a rychlé přihlášení na badoo.

Badoo - možnosti přihlášení

Mohu se na badoo přihlásit nějak jinak?

Ano. Na badoo se můžete přihlásit pomocí e-mailu nebo telefonního čísla a hesla, které si nastavíte. Nejdříve ale musíte projít základní registrací, kde je potřeba vyplnit jméno, datum narození, město, pohlaví, e-mail nebo telefonní číslo a heslo.

Registrace na badoo

Badoo - registrace nového účtu

Lidé v okolí - jak je najít

Je to velice jednoduché. Pokud jste na badoo a zajímají vás lidé v okolí, pak stačí kliknout v menu na odkaz Lidé v okolí.

Badoo - Lidé v okolí - odkaz v menu

Po kliknutí na Lidé v okolí se vám načte jednoduché vyhledávání a filtry, kde máme pár základních, ale zároveň zásadních předvoleb. Lidi z okolí definujeme především lokalitou a okruhem v kilometrech.

Badoo - Lidé v okolí - kde hledat lidi

Zkusme na badoo najít lidi podle předvoleb

Pojďme na badoo zkusit najít lidi v okolí Praha a do 25 km od Prahy. Řekněme, že chceme hlavně randit, zajímají nás pouze ženy od 30 do 40 let. Nastavíme si všechny předvolby podle obrázku níže a klikneme na tlačítko Aktualizovat výsledky. A můžeme procházet lidi v okolí Prahy. Je to jednoduché a funkční!

Badoo - Lidé v okolí - vyhledávání lidí podle předvoleb