Seznamka - tvoje rande

On-line cz seznamka - tvoje rande dopadne dobře, pokud... Inzeráty typu hledám ženu, hledám muže nefungují, štěstí se nehlásí? Registrace a vlastní seznamovací profil mohu vše urychlit.

Vliv seznamování na tvé rande - snaž se, buď fér a půjdeš na rande dřív

Vliv online seznamování na tvoje rande

Věřte nebo ne, ale to, za jak dlouho půjdete na první rande od navázání prvního kontaktu a prvního dojmu na seznamce záleží jen na vás. Může se stát, že si dáte první schůzku během 24 hodin, ale také to, že spolu budete v kontaktu několik dnů a z vašeho rande najednou sejde. Pojďme si říci, jak si nešlapat po svém štěstí, uspět na seznamce, navázat novou známost a jít na rande co nejdřív.

O štěstí na seznamce rozhodujeme především my sami

Zjednodušeně řečeno: “Jakou návnadu lidem předhodíme, takoví se chytí“. V opačném případě nechytíme nikoho, případně návnadu někdo jen tak ze zvědavosti vyzkouší. A je úplně jedno, jestli na seznamce lidé, rande, seznamka.cz, nebo třeba badoo.

To znamená, že naše chování a jednání na seznamce přímo ovlivňuje to, na jaké lidi narazíme a zároveň kdo se nám bude vyhýbat. Z toho vyplývá základní pravidlo, kterým je: "Pravda a nic než pravda!". Pokud se chcete úspěšně seznámit, jít na rande a navázat například vážný vztah, prostě vám nezbyde nic jiného, než jít s kůží na trh.

Pravda o pravdě na seznamce. Opravdu!

Když o sobě prozradíte na seznamce pravdivé informace jak na profilu, tak i v seznamovacím inzerátu, bude to mít za následek přesně toto:

  • Zaujmete takové lidi, se kterými má smysl komunikovat dál. Nakonec si vyberete můžete jít  na první rande
  • Odradíte takové lidi, kteří na základě pravdivých informací o vás usoudí, že nemá smysl vás kontaktovat

I kdyby měla seznamka to nejlepší filtrování a vyhledávání na světě, nejsilnější zbraní jsou pravdivé informace o vás, na to nezapomínejte. A je jedno, jestli hledáte nezávazný flirt, nebo vážný vztah. Další mocnou zbraní je ještě jedna – fotka.

Ze seznamky vytěžíš nejvíc díky pravdě a své fotce

Fotka prozradí, kdo (asi) přijde na rande a nejen to!

Myslíte to se seznámením opravdu vážně? Pak musíte přidat alespoň jednu fotku na svůj seznamovací profil. Lidé se totiž rádi dívají, chtějí si vás představit a jsou prostě zvědaví s kým že by to mohli jít na první rande.

Pokud fotku, tak jedině tu správnou

V dnešní době není problém udělat spoustu fotek, ale o to těžší úkol je vybrat tu správnou fotku. Pokud totiž vybereme k seznamování nevhodnou fotku, uděláme také nevhodný první dojem a tím si výrazně šlapeme po štěstí a šanci na první rande s někým podle našich představ. Jaká tedy je ta správná fotka?

  • Na fotce jsme jen a jen my, nikdo jiný. Pokud někdo jiný, tak ne člověk, ale třeba domácí mazlíček
  • Fotka je dostatečně kvalitní, aktuální a přirozená. Profi fotka z ateliéru se nehodí, chcete přece, aby vás protějšek na rande poznal
  • Fotka může kromě vás zachycovat také situaci nebo nějakou aktivitu, která je vám blízká – takže snímek z výletu, ze zahrady, nebo při vašem oblíbeném sportu je fajn

Přidej aktuální a přirozenou fotku. Lidé zajímá, kdo přijde na rande.

Tvoje rande bude úspěšnější, pokud...

Máme pro vás jeden žhavý tip pro mnohem úspěšenější rande, který vám podle nás ještě nikdo neprozradil. A není to o tom, co přesně budete mít na sobě, jaký vyberete parfém, do jaké půjdete restaurace, nebo na jaký film se podíváte.

Domlouváme si první rande

Pokud budete používat na seznamce dvě výše uvedené zbraně (pravdu a fotku) a je na seznamce protějšek, který je na základě shody pro vás ten vhodný, padnete si do oka a máte pocit, že jste objevili jehlu v kupce sena, pak nezbývá, než si domluvit první rande a poznat se osobně. Možná si nedomluvíte desítky schůzek, které nakonec budou neúspěšné, ale půjdete na rande s 1 až 3 lidmi, se kterými je vysoká pravděpodobnost, že si padnete do oka a nepokazí to nějaký nečekaný fakt, nebo klamavá fotka.

Randit sportovně, uvolnit se a užít si to bez předsudků!

Mám kamaráda, který měl nejprve smůlu skoro na každém rande. Ne ani tak na lidi, to ještě šlo, ale vždy se něco pokazilo – ne doslova, ale prostě nebylo ono, neměl pak náladu pomalu začal seznamování vzdávat, protože se mu už na další rande nechtělo.

Řekl si ale, že to začne brát trochu jinak. Přiznal se totiž, že vždy šel na každé rande s vysokým očekáváním a sám ze sebe byl nervózní, zda-li to vyjde nebo ne. No a začal to brát sportovně! Začal se těšit a nepřemýšlel o tom, jestli se mu podaří navázat nový vztah nebo ne. Šel na rande poznat nového člověka s vědomím, že i když z toho nic nebude, tak může poznat zajímavé lidi, kamarádku, nebo někoho, s kým probere třeba pracovní věci, naváže spolupráci atd. Prostě nechal nervozitu a předsudky zamčené doma a šel si to užít, ať už z toho bude cokoliv!

A co tvoje rande?

Věříme, že se vám na seznamce randino podaří objevit ten správný protějšek, se kterým půjdete na rande. A možná už máte nějaká rande za sebou a rádi se s námi podělíte o své tipy a poznatky. Neváhejte a napište nám, budeme moc rádi a ty nejlepší tipy rádi zveřejníme na této stránce i na našem facebooku. Tak hodně štěstí v seznamování i na prvním rande!

A co tvoje rande? Poděl se o své zkušenosti ze seznamování.