Rande na míru - Tak trochu jiná seznamka

Jeden večer, několik protějšků a vy! Organizujeme rychlé rande na míru neboli speeddating. Jednoduché, vzrušující a zábavné.

Rádi byste konečně zažili rande bez stresu a plánování?

S randenamiru.cz můžete během jednoho večera poznat hned několik protějšků. S každým z nich budete mít soukromí na 7 minut povídání a večerem vás povede zkušená moderátorka. K dispozici od nás dostanete také témata k hovoru, aby řeč nevázla, díky kterým lépe poznáte svůj protějšek nebo třeba získáte tip, kam toho druhého vzít na další rande.

Seznamovací „rychlovečery“ jsou organizovány v historické kavárně Daniel v centru Ostravy nebo také online z pohodlí vašeho domova. Online večer funguje zcela stejně. Jeden večer a několik protějšků. Není potřeba nic instalovat – stačí vám pouze wifi a mobil nebo notebook, kliknete na odkaz naší kavárny a můžete se seznamovat. Funguje to jednoduše. Na každé toto rande vám přidělíme nějakou milou přezdívku, protože zároveň ctíme vaše soukromí.

 Už vás nebaví osamělé večery? Hledáte lásku, chcete se jen seznámit nebo najít spřízněnou duši?

Pojďte lásce naproti a poznejte nové tváře. Jediné, co musíte udělat, je přijít nebo se zúčastnit online a o zbytek se už postará RandeNaMíru.cz.

Sledovat můžete také sociální sítě @randenamiru (facebook i instagram).

Speed dating Classic 31 - 45 let

  • 2. 3. 2022 v 17:30
  • 20% sleva na vstupné (libovolná akce), stačí do poznámky v rezervačním formuláři napsat "RANDINO20"

Rande na míru