Osudová seznamka štěstí

Ano, osudová seznamka štěstí je také možnost. Osudové štěstí na seznamce záleží především na dodržování základních pravidel pro seznamování on-line. Znáte je?

Štěstí na seznamce je především v našich rukách

Osudová seznamka, štěstí? Záleží to hlavně na nás

Spousta lidí si myslí, že stačí vybrat největší nebo třeba nejznámější seznamku, na kterou si jako první vzpomenou, registrovat se, vytvořit si případně seznamovací inzerát nebo i víc a mají vyhráno. Bohužel toto je velký omyl a registrace na seznamce je především nutnost. Ano, může se na vás usmát štěstí ihned, i když nebudete mít na profilu fotku, nebo všechny informace správně uvedené, ale pokud to myslíte vážně, chcete oslovit opravdu vhodné protějšky a toužíte pak jít na rande a budovat nějaký kvalitní vztah, pak je potřeba udělat mnohem víc a umět seznamku, ať už jakoukoliv, dobře používat.

My se vám pokusíme pomoci v úspěšnějším seznamování díky tomuto článku, který by vás měl navést správným směrem. Zjistíte tak, na co si dát pozor, co na seznamkách dělat i nedělat, jak takovou online seznamku naplno využít a také to, proč pouhá fotka dokáže opravdu zázraky. A nejen to, ale mnohem víc.

Jak tedy za štěstím a které seznamky zkusit?

Začněte klidně na naší seznamce randino.cz, ale zároveň zkuste jakoukoliv další, protože čím víc seznamek zkusíte, tím větší šanci máte, že oslovíte nebo budete osloveni přesně tím, koho hledáte. A takového člověka můžete objevit zrovna na té seznamce, od které byste to ani nečekali. Tomu se říká "jít štěstí naplno" a nenechat si ujít příležitost.

Ať už zkusíte jednu seznamku, několik postupně nebo i najednou, doporučujeme vám následující postup. Připravte si předem do zásoby minimálně jednu profilovou fotku, kterou můžete udělat svým telefonem a také zkuste o sobě napsat 3 až 5 vět. Představte si člověka, který je vám nejbližší a zná vás po všech stránkách. Co by o vás tento člověk řekl? Tak přesně toto napište a přidejte případně ještě nějaké požadavky na svůj protějšek a na vztah, který hledáte. Je totiž rozdíl hledat pokec s chatem, reálný flirt nebo vážný vztah.

Když budete mít tady tyto podklady připravené, tak můžete s klidem začít s registrací na první seznamce. Většina veškerých informací o vás, jako pohlaví, věk nebo odkud jste vyplníte formou předvoleb na konkrétní seznamce. Vždy vyplňujte vše a hlavně pravdivě. Pokud budete lhát už na seznamce tak věřte, že jakýkoliv vás vztah prostě nedopadne dobře a budete ztrácet čas.

Registrace na seznamce

Bez registrace se na seznamce neobejdete, a to z toho důvodu, že prostě musíte mít nějaký profil a tedy identitu, kterou pak budete používat pro seznamování. Můžete tak oslovit ostatní uživatele, ale stejně tak mohou oni oslovit vás, protože vás budou moci podle svých preferencí vyhledat.

Doporučujeme s registrací nečekat, protože takový seznamovací profil může pracovat za vás a může vás kdykoliv kdokoliv oslovit, navíc pokud pak vy sami někoho objevíte, tak budete připraveni, přihlásíte se a hned můžete komunikovat.

Další důležitou věcí je to, abyste si s registrací trochu pohráli. Použijte pro registraci e-mail, který budete používat, protože vám na něj mohou chodit notifikace například o přijatém vzkazu a tak podobně. Klidně si pro seznamku vytvořte další e-mail, ale nezapomeňte ho pak kontrolovat, pokud se tedy nebudete přihlašovat pravidelně na seznamku. Kromě správného e-mailu samozřejmě vyplňujte, pokud možno, všechny údaje a pravdivě. Ono i zdánlivá nevýhoda a hendikep může být předností v tom smyslu, že se vám ozve méně lidí, ale o to víc vám budou bližší.

Registrace na seznamce

Správné vyplnění seznamovacího profilu

Vyplňování informací, a to nejen na seznamce má samozřejmě svůj smysl, důvod a účel. A pouze pravdivé informace mají skutečnou hodnotu. Takže zapomeňte na lhaní, nezkoušejte se dělat lepší, mladší, nebo podle vás třeba krásnější upravenou fotkou. To vše je k ničemu, protože pokud se chcete opravdu seznámit s tím pravým protějškem, tak jediná správná cesta je založená na pravdě a ušetříte si dřívější či pozdější zklamání, a to nejen své.

Časté chyby na seznamce - nešlapte si po štěstí!

Některé náležitosti i chyby jsme nakousli už výš, ale pojďme si to ještě trochu zopakovat a upřesnit, protože to může mít a opravdu má zásadní vliv na kvalitní seznamování, jehož cílem není zaujmout co nejvíc lidí, ale zaujmout pouze ty správné lidi pro vás.

Pravdivé údaje v profilu i inzerátu

Cesta k dlouhodobému štěstí vede vždy a v každém vztahu přes pravdu a upřímnost. Klidně si můžete na seznamce vymýšlet, dát tam nějakou upravenou profi fotku, která je stará několik let, ale jaký to má smysl? Pokud pak stejně jdete na rande, tak se vše velice rychle ukáže a dochází potom ke zklamání. Nesnažte se na seznamce o to, aby vám psalo co nejvíc lidí, ale o to, aby vám ti lidé byli co nejbližší. O to větší šance na navázání nové známosti, která něco vydrží.

Jaký má smysl mít na seznamce nějakou vyzývavou fotku, uvedený nižší věk a třeba to, že nemáte děti, když se vám budou ozývat jen takoví muži, kteří si chtějí nezávazně užít a ve chvíli, kdy zjistí, že máte děti, tak už se neozvou. Prostě buďte otevření a oslovte jen ty pravé, protože jinak budete ztrácet čas a mezitím přicházet o odpovídající protějšky.

Fotka vám může ke štěstí výrazně pomoci

Máte nějaký důvod, proč na seznamku nepřidat svou fotku? Pokud ano, tak byste měli nejprve zvážit, jestli má smysl seznamování online. Pokud totiž chcete něco tajit na seznamce, jak potom chcete jít na rande? Opravdu nic dlouhodobě neutajíte a asi není nic nepříjemnějšího než zklamat člověka tím, že mu budete cokoliv tajit, nebo zkreslovat a pak se to stejně projeví.

Fotka vám může ke štěstí výrazně pomoci

A pokud jde o štěstí na seznamce, pak ho díky fotce můžete výrazně zvýšit. Možná jste to nevěděli, ale spousta lidí se na seznamovací profily bez fotky kolikrát ani nedívá, případně jejich pozornost odpoutá hned následující profil s fotkou.

Takže fotku určitě přidat. Měla by být přirozená, aktuální, a hlavně s vámi. Profilová fotka se hodí nějaká portrétová, prostě váš obličej a třeba část těla. Jako další vedlejší fotky pak už mohou být nějaké z dovolené, z vaší oblíbené aktivity, nebo třeba při sportu. Mohou tak o vás mimochodem říct spoustu věcí, aniž byste museli cokoliv napsat, takže si dejte záležet a nezapomínejte, že lidé na seznamce rádi prohlíží fotky druhých.

Aktivní vyhledávání na seznamce

Atraktivní seznamovací profil s fotkou už byste teď určitě zvládli. Ale je to jen polovina úspěchu a dali jste tak šanci ostatním, aby vás našli a případně oslovili. Vy ale chcete kus štěstí urvat ideálně ještě dnes, nebo prostě co nejdřív, a proto byste měli naplno využít vyhledávání na seznamce. Některá seznamka, jako třeba randino.cz má vyhledávání na základě předvoleb. Jinde to mohou být filtry, případně pak kategorie, které je potřeba procházet a postupně se proklikat.

Pokud budete na nějaké seznamce poprvé, bude to chtít víc času, než si všechny aktuální a odpovídající uživatele projdete. Následně ale stačí třeba jen každý druhý den prohlížet nejnovější registrované, a to už bude stačit pár minut. Opravdu se vyplatí udělat si denně chvíli, omrknout nové uživatele a mít tak víc šancí, že se poštěstí, a vy tak objevíte protějšek podle svých představ.

Při vyhledávání postupujte s předvolbami opatrně, protože se může velice snadno stát, že vámi zvolené kombinaci předvoleb nebude odpovídat skoro nikdo. Začněte vždy pohlavím, věkovým rozsahem a případně lokalitou. Vše ostatní případně později. Stejně tak nepřikládejte velkou váhu typům vztahů, pokud tedy pomineme nějaké specifické, protože krásné a vážné vztahy mohou vznikat a vznikají z nezávazného flirtu, pokecu, přátelství, ale i ze společných volnočasových aktivit, takže netrvejte rovnou na vážném vztahu.

Seznamování jako kolo štěstí. Točit musíte vy

Z výše uvedených informací je jasné, že o štěstí na české seznamce (nebo klidně i na celosvětovém badoo) si rozhoduje především každý z uživatelů. Čím lépe vyplníte svůj profil, inzerát, nebo přidáte hezké fotky, tím je mnohem vyšší šance na navázání nové známosti na seznamce. Pokud to spojíte ještě s aktivním vyhledáváním a budete s uživateli vhodně komunikovat, pak je zcela jasné, že štěstí na sebe nenechá dlouho čekat a vy tak již brzy objevíte někoho zajímavého.