Seznamka Karviná

Snadné a rychlé vyhledávání na seznamce: Lidé, Karviná, osobní rozvoj. Seznamte se online a domluvte si první rande.

Nalezeno 12 lidí k seznámení.

aeouia

muž 44 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 40 až 50 let (Karviná). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj.

Marci78

žena 44 let rozvedená Karviná

Na seznamce mě zajímají muži ve věku 37 až 46 let (Ostrava). Preferuji vážný vztah, přátelství a pokec, volný čas, osobní rozvoj.

Nadrzeny

muž 19 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy, páry ve věku 18 až 35 let (Karviná). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj, business, ostatní.

Karvinak 32

muž 32 let zadaný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 40 let (Karviná). Preferuji nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj, business.

Ace Ev

žena 21 let svobodná Karviná

Na seznamce mě zajímají muži ve věku 25 až 30 let (Celá ČR). Preferuji vážný vztah, přátelství a pokec, dopisování a chat, osobní rozvoj.

Klarinka97

žena 25 let svobodná Karviná

Na seznamce mě zajímají muži, ženy, páry ve věku 18 až 99 let (Moravskoslezský kraj). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, výměna partnerů, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj, business, ostatní.


Robert01

muž 21 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 25 let (Karviná). Preferuji vážný vztah, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj.

Werere

muž 40 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Moravskoslezský kraj). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, výměna partnerů, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj, business, ostatní.

Neznámá

žena 21 let svobodná Karviná

Na seznamce mě zajímají muži ve věku 18 až 27 let (Celá ČR). Preferuji přátelství a pokec, dopisování a chat, osobní rozvoj.

Laurenčík Josef

muž 81 let rozvedený Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 67 až 77 let (Karviná). Preferuji vážný vztah, volný čas, osobní rozvoj.

Dagmarza

žena 66 let vdova Karviná

Na seznamce mě zajímají muži ve věku 59 až 70 let (Ostrava). Preferuji vážný vztah, přátelství a pokec, osobní rozvoj.

mijo81

muž 41 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 45 let (Moravskoslezský kraj). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, milenecký vztah, zážitky a akce, osobní rozvoj.