Seznamka Karviná

Snadné a rychlé vyhledávání na seznamce: Lidé, Karviná. Seznamte se online a domluvte si první rande.

Nalezeno 115 lidí k seznámení.

jakubjakubxd@seznam.cz

muž 21 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 30 let (Moravskoslezský kraj). Preferuji nezávazný flirt, přátelství a pokec, milenecký vztah.

jana75

žena 35 let rozvedená Karviná

Na seznamce mě zajímají muži ve věku 37 až 44 let (Karviná). Preferuji vážný vztah.

Gogolino427

muž 63 let vdovec Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 55 až 62 let (Moravskoslezský kraj). Preferuji vážný vztah, přátelství a pokec, milenecký vztah, volný čas.

Martn

muž 60 let vdovec Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 40 až 63 let (Celá ČR). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah.

pup

muž 56 let zadaný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Karviná). Preferuji nezávazný flirt, přátelství a pokec, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas.

johnsterson

muž 19 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 25 let (Celá ČR). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, výměna partnerů, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj.


Matěj69

muž 51 let ženatý Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Celá ČR). Preferuji nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah.

Fronius

muž 63 let ženatý Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Karviná). Preferuji nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, volný čas.

Lily

žena 50 let rozvedená Karviná

Na seznamce mě zajímají muži ve věku 45 až 99 let (Moravskoslezský kraj). Preferuji přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, volný čas.

Eva47

žena 48 let svobodná Karviná

Na seznamce mě zajímají muži ve věku 50 až 67 let (Celá ČR). Preferuji vážný vztah, přátelství a pokec, dopisování a chat.

Honza Honzik

muž 49 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Celá ČR). Preferuji nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, výměna partnerů, zážitky a akce, volný čas, ostatní.

nunan

muž 24 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 47 až 99 let (Moravskoslezský kraj). Preferuji nezávazný flirt, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas, ostatní.


Havirov

muž 42 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Moravskoslezský kraj). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt.

Echra

muž 49 let zadaný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Moravskoslezský kraj). Preferuji nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, volný čas, osobní rozvoj.

Marek1089

muž 45 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 35 až 50 let (Celá ČR). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas.

Filip67

muž 27 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 45 let (Moravskoslezský kraj). Preferuji nezávazný flirt, milenecký vztah, zážitky a akce.

MladýKája

muž 20 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy, páry, skupiny ve věku 18 až 60 let (Moravskoslezský kraj). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, výměna partnerů, zážitky a akce, volný čas.

Marektoaro

muž 50 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Frýdek-Místek). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, výměna partnerů, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj, business, ostatní.


Zerox

muž 24 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 25 let (Karviná). Preferuji milenecký vztah.

Jarda6363

muž 64 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 40 až 50 let (Moravskoslezský kraj). Preferuji vážný vztah.