Seznamka Karviná

Snadné a rychlé vyhledávání na seznamce: Lidé, Karviná, vážný vztah. Seznamte se online a domluvte si první rande.

Nalezeno 73 lidí k seznámení.

jana75

žena 35 let rozvedená Karviná

Na seznamce mě zajímají muži ve věku 37 až 44 let (Karviná). Preferuji vážný vztah.

Gogolino427

muž 64 let vdovec Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 55 až 62 let (Moravskoslezský kraj). Preferuji vážný vztah, přátelství a pokec, milenecký vztah, volný čas.

Martn

muž 60 let vdovec Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 40 až 63 let (Celá ČR). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah.

johnsterson

muž 19 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 25 let (Celá ČR). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, výměna partnerů, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj.

Eva47

žena 48 let svobodná Karviná

Na seznamce mě zajímají muži ve věku 50 až 67 let (Celá ČR). Preferuji vážný vztah, přátelství a pokec, dopisování a chat.

Havirov

muž 42 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Moravskoslezský kraj). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt.


Marek1089

muž 45 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 35 až 50 let (Celá ČR). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas.

MladýKája

muž 20 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy, páry, skupiny ve věku 18 až 60 let (Moravskoslezský kraj). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, výměna partnerů, zážitky a akce, volný čas.

Marektoaro

muž 50 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Frýdek-Místek). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, výměna partnerů, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj, business, ostatní.

Jarda6363

muž 64 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 40 až 50 let (Moravskoslezský kraj). Preferuji vážný vztah.

Martin BM

muž 43 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 33 až 45 let (Celá ČR). Preferuji vážný vztah, přátelství a pokec, dopisování a chat.

Iomax

muž 32 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 20 až 45 let (Celá ČR). Preferuji vážný vztah, přátelství a pokec, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas.


Milanek cik

muž 64 let rozvedený Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 50 až 65 let (Karviná). Preferuji vážný vztah, milenecký vztah.

David Mazouch

muž 41 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 24 až 40 let (Celá ČR). Preferuji vážný vztah.

Kubik93

muž 30 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 26 až 31 let (Moravskoslezský kraj). Preferuji vážný vztah, přátelství a pokec, volný čas.

Tomáš89

muž 35 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 42 let (Moravskoslezský kraj). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah.

aeouia

muž 45 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 40 až 50 let (Karviná). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj.

Miroslav Duris

muž 61 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 30 až 45 let (Karviná). Preferuji vážný vztah.


Darwin

muž 24 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Moravskoslezský kraj). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, zážitky a akce, volný čas, business.

Rey98

muž 29 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Celá ČR). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas.