Seznamka Karviná

Snadné a rychlé vyhledávání na seznamce: Lidé, Karviná, nezávazný flirt. Seznamte se online a domluvte si první rande.

Nalezeno 42 lidí k seznámení.

1Jozef9

muž 56 let zadaný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 45 až 55 let (Ostrava). Preferuji nezávazný flirt.

Lasta

muž 37 let zadaný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Celá ČR). Preferuji nezávazný flirt.

Tomáš89

muž 33 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 42 let (Moravskoslezský kraj). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah.

aeouia

muž 44 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 40 až 50 let (Karviná). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj.

Darwin

muž 22 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Moravskoslezský kraj). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, zážitky a akce, volný čas, business.

Rey98

muž 27 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Celá ČR). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas.


Káča 810

žena 36 let rozvedená Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 34 až 44 let (Ostrava). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, dopisování a chat, milenecký vztah, volný čas, ostatní.

Miska123

muž 32 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 25 až 45 let (Moravskoslezský kraj). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, zážitky a akce.

Vajíčko

muž 41 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Karviná). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas.

Brettb

muž 34 let zadaný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 39 let (Moravskoslezský kraj). Preferuji nezávazný flirt, milenecký vztah.

Markusz66

muž 38 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 37 let (Moravskoslezský kraj). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, milenecký vztah.

kalbik333

muž 48 let zadaný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Karviná). Preferuji nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah.


Nadrzeny

muž 18 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy, páry ve věku 18 až 35 let (Karviná). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj, business, ostatní.

sanddy

muž 52 let rozvedený Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 40 až 60 let (Moravskoslezský kraj). Preferuji nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah.

Ivan15

muž 32 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 28 až 34 let (Karviná). Preferuji nezávazný flirt, milenecký vztah.

Karin

žena 50 let vdova Karviná

Na seznamce mě zajímají muži ve věku 40 až 60 let (Karviná). Preferuji nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah.

PavelR

muž 52 let rozvedený Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 50 let (Moravskoslezský kraj). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, milenecký vztah, výměna partnerů, volný čas.

Páťa 123

muž 23 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 30 let (Ostrava). Preferuji nezávazný flirt, dopisování a chat, milenecký vztah.


filosofPepan

muž 64 let rozvedený Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 40 až 60 let (Karviná). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, zážitky a akce, volný čas.

Karvinak 32

muž 32 let zadaný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 40 let (Karviná). Preferuji nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj, business.