Seznamka Kolín

Snadné a rychlé vyhledávání na seznamce: Lidé, Kolín, osobní rozvoj. Seznamte se online a domluvte si první rande.

Nalezeno 9 lidí k seznámení.

Luboss990

muž 50 let rozvedený Kolín

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 55 let (Celá ČR). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj.

Vasjamba

muž 47 let rozvedený Kolín

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 30 až 45 let (Kolín). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, milenecký vztah, volný čas, osobní rozvoj.

Haruki

muž 45 let svobodný Kolín

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 28 až 48 let (Středočeský kraj). Preferuji vážný vztah, přátelství a pokec, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj.

Angerseed

muž 39 let svobodný Kolín

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 27 až 44 let (Středočeský kraj). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj.

Dimi

muž 39 let rozvedený Kolín

Na seznamce mě zajímají ženy, skupiny ve věku 30 až 42 let (Celá ČR). Preferuji přátelství a pokec, dopisování a chat, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj.

Kcas

muž 29 let svobodný Kolín

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Celá ČR). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, výměna partnerů, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj, business, ostatní.


Hans55

muž 66 let rozvedený Kolín

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 35 až 48 let (Celá ČR). Preferuji vážný vztah, přátelství a pokec, milenecký vztah, osobní rozvoj, business.

Anatolii

muž 45 let svobodný Kolín

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 30 až 45 let (Kolín). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, volný čas, osobní rozvoj.

Slimak7

muž 52 let rozvedený Kolín

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 30 až 45 let (Celá ČR). Preferuji nezávazný flirt, přátelství a pokec, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj, ostatní.