Seznamka Břeclav

Snadné a rychlé vyhledávání na seznamce: Lidé, Břeclav, nezávazný flirt. Seznamte se online a domluvte si první rande.

Nalezeno 29 lidí k seznámení.

aldo1231

muž 45 let svobodný Břeclav

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Celá ČR). Preferuji nezávazný flirt.

Martas1295

muž 46 let zadaný Břeclav

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 45 let (Jihomoravský kraj). Preferuji nezávazný flirt.

David20

muž 20 let svobodný Břeclav

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Celá ČR). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, dopisování a chat, milenecký vztah.

Míra Mira

muž 37 let svobodný Břeclav

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 45 let (Jihomoravský kraj). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas.

Slusak

muž 51 let rozvedený Břeclav

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 40 až 55 let (Celá ČR). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, milenecký vztah, volný čas.

Karelvacula

muž 39 let svobodný Břeclav

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 70 let (Jihomoravský kraj). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, milenecký vztah.


andrejos

muž 19 let svobodný Břeclav

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Jihomoravský kraj). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas, ostatní.

Slukkyn

muž 36 let zadaný Břeclav

Na seznamce mě zajímají muži, ženy, páry, skupiny ve věku 22 až 85 let (Jihomoravský kraj). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, výměna partnerů, zážitky a akce, volný čas, ostatní.

Majos3

muž 46 let rozvedený Břeclav

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 35 až 99 let (Břeclav). Preferuji nezávazný flirt, přátelství a pokec, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas.

Jano

muž 33 let svobodný Břeclav

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 50 let (Břeclav). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah.

bejbis

muž 55 let rozvedený Břeclav

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 30 až 55 let (Hodonín). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, milenecký vztah.

Smiricky

muž 47 let rozvedený Břeclav

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Břeclav). Preferuji nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah.


patricekprat@seznam.cz

muž 41 let svobodný Břeclav

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 58 let (Břeclav). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, milenecký vztah, volný čas, ostatní.

Romlesss1

muž 28 let svobodný Břeclav

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 30 let (Jihomoravský kraj). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas.

Casanovo

muž 52 let ženatý Břeclav

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 50 let (Břeclav). Preferuji nezávazný flirt, přátelství a pokec, milenecký vztah.

Lauer Filip

muž 23 let svobodný Břeclav

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 48 let (Břeclav). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas.

oříšekk

žena 57 let zadaná Břeclav

Na seznamce mě zajímají muži ve věku 40 až 99 let (Hodonín). Preferuji nezávazný flirt.

Anonym

muž 20 let zadaný Břeclav

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 50 let (Břeclav). Preferuji nezávazný flirt, dopisování a chat, milenecký vztah.


Michal55

muž 30 let svobodný Břeclav

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 40 let (Hodonín). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas, ostatní.

Mira9100

muž 31 let svobodný Břeclav

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Celá ČR). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, milenecký vztah, výměna partnerů.