Seznamka

Snadné a rychlé vyhledávání na seznamce: Ženy, pár. Seznamte se online a domluvte si první rande.

Nalezeno 21 žen k seznámení.

JaninaJanka.90

žena 32 let svobodná Liberec

Na seznamce mě zajímají muži, páry ve věku 29 až 45 let (Liberecký kraj). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, výměna partnerů.

Roxeta311

žena 19 let svobodná Chrudim

Na seznamce mě zajímají muži, páry, skupiny ve věku 18 až 99 let (Celá ČR). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec.

Tapejr

žena 19 let svobodná Tábor

Na seznamce mě zajímají muži, páry ve věku 18 až 26 let (Jihočeský kraj). Preferuji nezávazný flirt, dopisování a chat.

monty666jack

žena 34 let zadaná Praha

Na seznamce mě zajímají ženy, páry ve věku 30 až 99 let (Praha). Preferuji nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, zážitky a akce, volný čas.

Anezka59

žena 22 let svobodná Praha

Na seznamce mě zajímají muži, ženy, páry, skupiny ve věku 18 až 99 let (Celá ČR). Preferuji přátelství a pokec.

Krystínka

žena 21 let svobodná Brno

Na seznamce mě zajímají muži, ženy, páry, skupiny ve věku 18 až 99 let (Celá ČR). Preferuji dopisování a chat, volný čas, ostatní.


Ho + Mi

žena 47 let zadaná Přerov

Na seznamce mě zajímají páry ve věku 40 až 55 let (Celá ČR). Preferuji přátelství a pokec, výměna partnerů, zážitky a akce, volný čas.

Hana90

žena 32 let zadaná Brno

Na seznamce mě zajímají muži, ženy, páry, skupiny ve věku 18 až 99 let (Celá ČR). Preferuji přátelství a pokec, dopisování a chat.

Toje Fuk

žena 29 let svobodná Karviná

Na seznamce mě zajímají muži, ženy, páry, skupiny ve věku 18 až 99 let (Celá ČR). Preferuji nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, zážitky a akce, volný čas, ostatní.

laelia

žena 18 let svobodná Praha

Na seznamce mě zajímají muži, ženy, páry, skupiny ve věku 18 až 99 let (Celá ČR). Preferuji přátelství a pokec, dopisování a chat, zážitky a akce, volný čas, ostatní.

mischelinka38

žena 39 let vdaná Uherské Hradiště

Na seznamce mě zajímají páry ve věku 35 až 45 let (Jihomoravský kraj). Preferuji přátelství a pokec, milenecký vztah, výměna partnerů.

Zuz Anna

žena 33 let vdaná Olomouc

Na seznamce mě zajímají muži, ženy, páry, skupiny ve věku 25 až 35 let (Celá ČR). Preferuji přátelství a pokec, dopisování a chat.


verunka

žena 19 let svobodná Cheb

Na seznamce mě zajímají muži, páry ve věku 18 až 99 let (Celá ČR). Preferuji nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah.

Klarinka97

žena 25 let svobodná Karviná

Na seznamce mě zajímají muži, ženy, páry ve věku 18 až 99 let (Moravskoslezský kraj). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, výměna partnerů, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj, business, ostatní.

haniahania

žena 23 let zadaná Česká Lípa

Na seznamce mě zajímají muži, ženy, páry, skupiny ve věku 18 až 99 let (Celá ČR). Preferuji přátelství a pokec, dopisování a chat, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj, business, ostatní.

Pokušitelka

žena 47 let zadaná Praha

Na seznamce mě zajímají muži, ženy, páry ve věku 18 až 99 let (Praha). Preferuji milenecký vztah, výměna partnerů, volný čas.

Věra

žena 44 let vdaná Brno

Na seznamce mě zajímají muži, ženy, páry ve věku 30 až 47 let (Brno). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, milenecký vztah.

Romantýna

žena 52 let vdaná Praha

Na seznamce mě zajímají páry ve věku 18 až 55 let (Praha). Preferuji přátelství a pokec, výměna partnerů, volný čas.


BiKatka

žena 33 let svobodná Vsetín

Na seznamce mě zajímají muži, ženy, páry ve věku 18 až 40 let (Zlínský kraj). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, zážitky a akce.

Marika

žena 33 let svobodná Ostrava

Na seznamce mě zajímají ženy, páry ve věku 18 až 99 let (Ostrava). Preferuji přátelství a pokec, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj.