Lidé na seznamce

Seznamka randino.cz přináší štěstí. Muži, 30 - 40, svobodní(é), Plzeň, (12 lidí). Tvoje rande začíná tady!

Josef31

muž 30 let svobodný Plzeň

Ahoj jmenuji se Pepa a mám čtyř letého syna přítelkyně bohužel zemřela před třemi lety. Sice jsme teď šťastný a máme se dobře ale jsme pořád samy a to by jsme chtěli změnit jestli si na tom stejně napiš budeme rádi

Vašek1

muž 34 let svobodný Plzeň

Slečnu která bude hodná,milá,upřímná,věrná,milující.

Karel32

muž 32 let svobodný Plzeň

Je smutný, že je tolik lidí nezadaných. To je úděl dnešní doby, všechno řešíme ve spěchu a není čas se s někým seznamovat a hlavně není příležitost kde. Sice nejsem příznivec on-line seznamování ale proč to nezkusit, nikdy nevíte na koho narazíte a třeba to bude zrovna ten ideální protějšek. Hledám úplně obyčejnou usměvavou holku, co má smysl pro humor z Plzně a okolí, nevymřeli jste ještě?

DirtyDanc

muž 37 let svobodný Plzeň

Hledám zábavu a vzrušení, žádné přetvářky a hloupé řeči....

pisticek

muž 36 let svobodný Plzeň

hledam poteseni a spoustu sexiku

Wsrek

muž 33 let svobodný Plzeň

Ahoj najít tu co nás naplní?

Brkys

muž 35 let svobodný Plzeň

Hledam snad najdu. Napište budu jen rád

TomasScary

muž 31 let svobodný Plzeň

Hledám holku na vážné seznámení a lásku na celý život...! Chci si založit rodinu v blízké budoucnosti. S vzájemnou sympatie, důvěra, věrnost, opora, podpora a tolerance... Je mi 30, svobodný, nezadanej, bezdětný, smysl pro humor, spolehlivý, upřímný atd. Pokud máš zájem, tak se mi ozvi... Všem odpovím IHNED na 101...!

Lukas.Plzen

muž 33 let svobodný Plzeň

Hledám seznámení, hledám ženu s úsměvem. :) Rád bych se seznámil se ženou a vzájemné sympatie nám pak ukáží, kudy povede cesta dál. Jsem vysoký, štíhlý pracující muž z Plzně, co rád poznává nové věci a nové lidi a nové zážitky. Mezi mé koníčky patří vše s tím spojené. :) Budu rád za každou zprávu! Všem přeji krásný den.

Kaatekk 23

muž 40 let svobodný Plzeň

Voda, kolo, hory, děti, zvířátka, hudba, humor.. Alespoň trochu mě podobná buď a už jsme skoro pár 😘✌️

Niko

muž 36 let svobodný Plzeň

Hlídám nejakú holku plzeň a okolí

Lukáš

muž 40 let svobodný Plzeň

Ahoj,zakládám si na upřímnosti a úctě k ženě!Nehledám flirt,sex a dlouhé psaní!Osobní setkání nám napoví více.Rád bych zde našel tu jehlu v kupce sena Lásku,Ženu pozitivní,veselou,zábavnou,ženu která si chce v dnešní době,život užívat s druhou polovičkou.Dávám přednost vždy činům,nikoli slovům.Slovo dělá muže, ale čin dělá chlapa..!