uživatel viki24 na seznamce

viki24


muž 57 let rozvedený České Budějovice podobní muži zpět

Seznamovací inzerát

smyslem seznámení je nebýt sám, najít partnerku, která hodlá sdílet život s někým, nikoliv žít vedle něj. Jsem trochu renesanční, romantický, ale již poučen, že vztah se musí stavět stejně pečlivě, jako rodinný dům a to od základu, až po střechu. Je to umělecké dílo a harmonie jing a jang.

Zajímají mě: ženy
Věk: 24 až 54 let
Stav: svobodní(é), zadaní(é), rozvedení(é), vdovci / vdovy
Odkud: Celá ČR
Vztah, zájem: vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj, business, ostatní

Na seznamce: naposled 24. 01. 2023

Napsat zprávu

Podobní muži na seznamce

Kacicak

muž 62 let rozvedený Prachatice

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 45 let (Jihočeský kraj). Preferuji nezávazný flirt, milenecký vztah.

Rajčátko

muž 54 let ženatý Písek

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 35 až 65 let (Písek). Preferuji nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce.

Jaromír 12

muž 57 let rozvedený Prachatice

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 38 až 55 let (Celá ČR). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas, ostatní.

Alex2168

muž 53 let svobodný Český Krumlov

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Celá ČR). Preferuji nezávazný flirt, milenecký vztah, zážitky a akce.

vltava

muž 59 let ženatý České Budějovice

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 40 až 60 let (Jihočeský kraj). Preferuji přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah.