muž Tomas33, 32 let hledá ženy

Tomas33


muž 32 let svobodný Ostrava podobní lidé zpět

Seznamovací inzerát

Hledám slečnu na vztah jsem hodný přátelský milující věrný krásný rád cestují chodím na procházky a výlety kino divadlo zvířata hrady zámky bazén sauna fodbal atd klidně piš Na e-mail sobektomas@post.cz budu rád jsem hodný přátelský rád jezdím na kole Vilety Hrady hory rád grilují posezení s přáteli taky tě chci pozvat na večeři či velnes piš te na uvedený e-mail dík tom

Zajímají mě: ženy
Věk: 18 až 99 let
Stav: svobodní(é)
Odkud: Celá ČR
Vztah, zájem: vážný vztah, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj, ostatní

Na seznamce: naposled 04. 12. 2021

Napsat zprávu

Podobní muži na seznamce

Kujbik

muž 36 let svobodný Nový Jičín

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 36 let (Moravskoslezský kraj). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj, ostatní.

Klycko

muž 34 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 24 až 44 let (Celá ČR). Preferuji nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, volný čas.

ondras334

muž 34 let svobodný Nový Jičín

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 40 let (Moravskoslezský kraj). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, dopisování a chat.

Daniel99

muž 33 let svobodný Ostrava

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 35 let (Moravskoslezský kraj). Preferuji vážný vztah, přátelství a pokec.

Alonzino

muž 35 let svobodný Ostrava

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 47 let (Moravskoslezský kraj). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce.