žena Speranza33, 34 let hledá muži

Speranza33


žena 34 let svobodná Mladá Boleslav podobné ženy zpět

Seznamovací inzerát

Když je člověk delší dobu sám bez partnera, tak zjistí, že je všechno takové polovičaté. Jsem nyní dost časově vytížená a nemám se kde seznamovat a proto jsem vkročila sem a zkusím jít štěstí naproti, abych tu polovičatost vyplnila. Ráda poznám fajn muže se kterým si budu rozumět a se kterým budu moct sdílet všechno hezké, ale i to nehezké a to oboustranně. Ozveš se?

Zajímají mě: muži
Věk: 35 až 48 let
Stav: svobodní(é)
Odkud: Celá ČR
Vztah, zájem: vážný vztah, přátelství a pokec

Na seznamce: naposled 05. 06. 2023

Napsat zprávu

Podobné ženy na seznamce

siwe

žena 30 let svobodná Praha

Na seznamce mě zajímají muži ve věku 45 až 80 let (Celá ČR). Preferuji vážný vztah.

Carla

žena 35 let svobodná Praha

Na seznamce mě zajímají muži ve věku 18 až 99 let (Olomouc). Preferuji business.

Maria022

žena 33 let svobodná Praha

Na seznamce mě zajímají muži ve věku 18 až 99 let (Celá ČR). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, výměna partnerů, zážitky a akce, volný čas, business.

sandra8ou

žena 31 let svobodná Benešov

Na seznamce mě zajímají muži ve věku 30 až 99 let (Celá ČR). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, výměna partnerů, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj, business, ostatní.

Annababy

žena 30 let svobodná Praha

Na seznamce mě zajímají muži ve věku 30 až 80 let (Celá ČR). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, výměna partnerů, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj, business.