Já

Rikej mi jak chceš


muž 24 let svobodný České Budějovice podobní lidé zpět

Seznamovací inzerát

Rád bych našel slečnu ve věku 17-24 nejlépe z českých budejovic a okolí 😉🌺 vzhled neřeším ale mohla bys mít normální postavu, vím že je to moc věcí co chci ale sem takový 😅 Něco málo o mě 🤔 Měřím 203cm, je mi 24 let, jsem z českých budejovic, postavu mám štíhlou, vlasy hnědé a oči zelené, pokud zde nějakou najdu tak budu rád za každou aktivitu 😉

Zajímají mě: ženy
Věk: 18 až 25 let
Stav: svobodní(é)
Odkud: České Budějovice
Vztah, zájem: vážné seznámení, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas

Na seznamce: naposled 02. 06. 2021

Napsat zprávu

Podobní muži na seznamce

Sterousek

muž 22 let svobodný Písek

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 45 let (České Budějovice). Preferuji vážné seznámení, nezávazný flirt, milenecký vztah.

Denda

muž 24 let svobodný Tábor

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 26 let (Jihočeský kraj). Preferuji vážné seznámení, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah.

BobaFettA51

muž 25 let zadaný České Budějovice

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Celá ČR). Preferuji dopisování a chat.

VíšPavel

muž 27 let svobodný Jindřichův Hradec

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 20 až 30 let (Jihočeský kraj). Preferuji vážné seznámení, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah.

MarkyzDeBarbar

muž 27 let svobodný Prachatice

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 25 až 43 let (České Budějovice). Preferuji přátelství a pokec, zážitky a akce, volný čas.