uživatel JeanJaques na seznamce

JeanJaques


muž 37 let svobodný Hradec Králové podobní muži zpět

Seznamovací inzerát

Toužím prožívat nezávazné splynutí v plynutí..., s ženou které dokážu důvěřovat. V Láskyplné neomezené svobodě být s ní, tak o tom má duše sní. Nic nebrání nám snad, ve vlnách Lásky, spolu si hrát. Když přijde Ti to zvláštní, zkusíme to nejdřív s vášní. Tady a Teď prožívat smích… vždyť orgasmus není hřích. Jen chci… abys už zase, vrněla blahem v úžase…

Zajímají mě: ženy
Věk: 18 až 52 let
Stav: svobodní(é), zadaní(é), ženatí / vdané, rozvedení(é), vdovci / vdovy
Odkud: Celá ČR
Vztah, zájem: vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, výměna partnerů, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj, business, ostatní

Na seznamce: naposled 09. 07. 2023

Napsat zprávu

Podobní muži na seznamce

Saycheck

muž 33 let svobodný Trutnov

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Celá ČR). Preferuji nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, volný čas, osobní rozvoj.

jenda84

muž 39 let svobodný Hradec Králové

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Královéhradecký kraj). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas, ostatní.

Mauritius

muž 40 let ženatý Rychnov nad Kněžnou

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 50 let (Celá ČR). Preferuji nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas, ostatní.

Pepess

muž 38 let svobodný Hradec Králové

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Ústí nad Orlicí). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, milenecký vztah, volný čas.

Mikeonthemike

muž 34 let svobodný Hradec Králové

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Celá ČR). Preferuji ostatní.