muž Honza86, 36 let hledá ženy

Honza86


muž 36 let svobodný Brno podobní muži zpět

Seznamovací inzerát

Jsem svobodný chlap co má dceru a nechci hledat jen nějaký flirt. Chtěl bych najít spřízněnou osůbku co má ráda humor a klidně by chtěla být parťák do příjemného života. Rád bych cestoval po světě a užíval si života plnými doušky. Miluju snowboard v zimě a v létě destinace u moře a exotiku. Rád si vyjedu na kole a na bruslích

Zajímají mě: ženy
Věk: 20 až 32 let
Stav: svobodní(é)
Odkud: Brno
Vztah, zájem: vážný vztah

Na seznamce: naposled 12. 01. 2023

Napsat zprávu

Podobní muži na seznamce

ZnámýNeznámý35

muž 35 let svobodný Hodonín

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Uherské Hradiště). Preferuji přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas.

Jirka84

muž 38 let svobodný Hodonín

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 30 až 40 let (Jihomoravský kraj). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, dopisování a chat, milenecký vztah.

kauboun

muž 32 let svobodný Brno

Na seznamce mě zajímají ženy, páry, skupiny ve věku 18 až 40 let (Jihomoravský kraj). Preferuji nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj, ostatní.

Prokop

muž 38 let svobodný Brno

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Celá ČR). Preferuji vážný vztah.

Optimista85

muž 37 let rozvedený Blansko

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 45 let (Jihomoravský kraj). Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, volný čas.