Život musíme brát s lehkostí, ikdyž nemám zrovna nebe padá na hlavu jinak bychom se ze všeho zbláznili a přestali žít.

GreenEyes


muž 38 let svobodný Hradec Králové podobní lidé zpět

Seznamovací inzerát

Byl jsem na několika seznamkách a mám pocit, že je zbytečné něco psát protože to nikdo nečte. Ale také jsme zastánce toho, že by člověk neměl házet VŠECHNY do stejného pytle. Jen bych rád našel někoho s trochou chemie, velkou upřímností která nedělá problém a vyřešená minulost. NEMUSÍM SNAD PŘIPOMÍNAT, ŽE ODPOVÍDÁM JEN PROFILŮM S FOTKOU. Já zde foto také mám - tak chci vidět kdo mi píše.

Zajímají mě: ženy
Věk: 18 až 45 let
Stav: svobodní(é)
Odkud: Celá ČR
Vztah, zájem: vážné seznámení

Na seznamce: naposled 08. 11. 2021

Napsat zprávu

Podobní muži na seznamce

Den

muž 33 let zadaný Jičín

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 20 až 49 let (Jičín). Preferuji přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah.

Rado22

muž 41 let rozvedený Hradec Králové

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 40 let (Hradec Králové). Preferuji vážné seznámení, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas.

valta Tomáš

muž 36 let svobodný Náchod

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 26 až 42 let (Hradec Králové). Preferuji vážné seznámení.

Lukyna

muž 42 let ženatý Jičín

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 47 let (Královéhradecký kraj). Preferuji nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah.

Xernie

muž 37 let svobodný Hradec Králové

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 30 až 40 let (Královéhradecký kraj). Preferuji vážné seznámení, nezávazný flirt, přátelství a pokec, volný čas, osobní rozvoj.