Ahoj

Edino.19


muž 47 let svobodný Ústí nad Labem podobní lidé zpět

Seznamovací inzerát

Ahoj holky tak moje představy jsou takové ze aby hlavně na me byla žena neboli dívka hodná aby jsme spolu trávili spolu každou krásnou chvíli aby jsme k sobě byli upřímné a doplnovali jse na.vzajem na.vzhlede mi nezáleží ale hlavně at ma ta kteoru.buduoc milovat srdíčko na správném místě :-)

Zajímají mě: ženy
Věk: 18 až 48 let
Stav: svobodní(é), rozvedení(é), vdovci / vdovy
Odkud: Ústecký kraj
Vztah, zájem: vážné seznámení, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, volný čas, business

Na seznamce: naposled 26. 11. 2021

Napsat zprávu

Podobní muži na seznamce

darkiz

muž 46 let svobodný Ústí nad Labem

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 60 let (Ústecký kraj). Preferuji vážné seznámení, nezávazný flirt, milenecký vztah.

jenda07

muž 44 let ženatý Litoměřice

Na seznamce mě zajímají ženy, páry ve věku 18 až 55 let (Celá ČR). Preferuji nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah.

Jousef79

muž 42 let rozvedený Ústí nad Labem

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Ústí nad Labem). Preferuji nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, volný čas.

Mila79

muž 42 let rozvedený Děčín

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 50 let (Celá ČR). Preferuji vážné seznámení, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah.

leos11111

muž 43 let ženatý Most

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Ústecký kraj). Preferuji nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, ostatní.