Lidé na seznamce

Seznamka randino.cz přináší štěstí. Páry, 18 - 99, páry, (8 lidí). Tvoje rande začíná tady!

Misagabi

pár 43 let ženatý / vdaná Olomouc

Ahoj jsme manželé z Olomouce kde ona je bi 40 42 let hledáme nejlépe pár kde ona je bi nejlépe černovláska štíhlé postavy a on aby měl větší......

Lasky80

pár 46 let zadaný / zadaná Karlovy Vary

ahojky hledáme pár pro dlouhudobé přátelství a časem se uvidí.samotné muže ani ženy nehledáme. hledáme v okolí karlovarského a plzeňského kraje. On 46-187 a 85..a 19cm .ona 41-144 a 42mírně bi

oniona27

pár 46 let zadaný / zadaná Praha

chtěli bychom najít dlouhodobou přítelkyni nebo přátele

morava2021

pár 46 let zadaný / zadaná Brno

Hledáme par NA VYMENU PARTNERU, ZADNY BOUBELATY, UROVEN, CISTOTA, DISKREDNOST MLADSIHO VZHLEDU. Jsme 43, 70kg, 175cm, P3, 45l, 185cm, 90kg, P16cm. Hledáme podobný par. ODPOVED S FOTO Nechceme sliby. Welness, chata, penzion, bazén, OCHRANA, VYRIVKA, NE SADO, apod. OKRUH VZDALENOST BRNO, VYSKOV, ZNOJMO, apod.

Novackovi

pár 33 let zadaný / zadaná Ostrava

Jsme oba zadani a chceme zkusit poznat muze, zenu, nebo par pro zajimave chvile ve 3 i 4 spolecne. Na veku nezalezi a fotku posleme az podle prvniho dojmu.

Ve-Pe-90

pár 31 let zadaný / zadaná Brno

Ahoj, jsme Veronika a Petr, je nám do 30 let a rádi bychom našli pohodový pár, se kterým bychom se mohli blíže poznat. Jsme z Brna města a těšíme se na společné setkání. Zajímají nás pouze páry!

Jsme69spolu

pár 38 let zadaný / zadaná Praha

Rozhlížíme se tady a potěšil by nás pár, který by rád fér a příjemné přátelství s námi. Všechno ostatní už bude jen a jen na nás. Preferujeme pohodáře, co to mají v hlavě OK a ne KO.

Pár-pro-pár

pár 36 let ženatý / vdaná Brno

Rádi bychom našli manželský pár z moravy pro příjemné a férové kamarádství s možností příjemných chvil, i lechtivějších, nebo třeba výměna manželek bez vaření a uklízení? Ozvětě se nám.