Lidé na seznamce

Seznamka randino.cz přináší štěstí. Ženy, 18 - 99, ženy, (23 lidí). Tvoje rande začíná tady!

JsemVeronika123

žena 31 let svobodná Praha

Jsem obyčejná holka z Prahy a je mi lehce přes 30. Mám ráda kočky, humor, dobrou knihu, ale občas nepohrdnu ani dobrou PC hrou ☺ Prostě od všeho něco. A šíleně miluji sladký 😃 Děti prozatím nemám, takže pokud se mnou bude chtít někdo pokecat, čas si najdu snadno. A vážnému vztahu do budoucna se také nebráním.

Reni

žena 48 let rozvedená Kutná Hora

Ráda bych poznala prima kamarády bez přetvářek a lží.Opravdu bych ráda poznala upřímné lidičky.

Nataša

žena 50 let svobodná Chomutov

Hledám kamaráda jsem obyčejná žena chci už konečně normální pohodový život nepotřebuji toho tuny jen upřímnost cítit něco pěkného na srdíčko žádný lhaní intryki neuprimnost nechci děkuji

Danuše

žena 72 let vdova Plzeň

Hledám spřízněnou duši,veselého,moudrého a slušného přítele k procházkám,a společnému posezení

Iva-Amálka

žena 64 let rozvedená Rakovník

Hledám fajn lidičky na rekreační turistiku .

Penny

žena 21 let svobodná Praha

Hledám ženu/dívku na vášnivé dopisování.

Jaruska

žena 18 let svobodná Kolín

Hledám někoho na pokec. Možná kamarádku, kamaráda.

Aneta

žena 24 let svobodná Brno

Mám strach chodit někam sama. Sem tam jdu sama jen s pejsanama. Jsem z Ivančic a chtěla bych cestovat. Zatím se ale musím spokojit jen s ježděním na chaty a chozením na túry. Chtěla bych prince na bílém koni aby mě měl opravdu rád a opravdu se o mě zajímal. Nechci sex, nepotřebuji ho. Chci jen klidné seznámení na zkoušku :) Velké + je, pokud chceš přijet :)

Covid19

žena 36 let svobodná Praha

I když mám otravný nick covid19, určitě nelezu na každého a moc ráda se seznámím. Koronavirus mě nezastaví a klidně zajdu na první rande s rouškou. Pokud jsi pohodář a žádný prudič, pak se mi ozvi a můžeme třeba ven. Kávu si vezmeme třeba na pumpě. Hm?

limi75

žena 46 let svobodná Ostrava

Hledám kamaráda, parťáka......s kým bych si rozuměla.....

MarkétaDv.

žena 23 let svobodná Teplice

Hledám někoho na povídání, volný čas a podobně.

kycuna

žena 36 let vdaná Most

Hledám pouze přátele :-) Kterých je vždycky málo. Doba je teď šílená :-/ celkově se lidi boji seznamovat a potkávat se :-/ zkouším najít přátele tady :-)

historička

žena 58 let rozvedená Praha

Hledám nové přátelé z Prahy, nejraději Háje, Roztyly, Krč, Libuš, Lhotka.Společně procházky, plavání, bowling, houbaření,výstavy, výlety,tanec, posezení u kávy nebo co nás napadne.

Věrka11

žena 37 let zadaná Příbram

My pár hledáme nějakou holku na nezávaznou trojku

Erika

žena 46 let svobodná Znojmo

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli je tu někdo kdo by chtěl zkusit jsme milenecký pár a hledáme jednu ženu k nám jen na vyzkoušení nic víc Znojmo děkuji

polly.1965@seznam.cz

žena 55 let rozvedená Mladá Boleslav

Ráda bych se seznámila a psala si se mužem v těchto těžkých chvílích plných zákazů a omezení, co hledám? Normální povídání o životě, o lásce, o problémech ale i o radostech. . Je mi 55 let jsem rozvedená . Najdu tě? Jsem upřimná spolehlivá skromná milující zvířata

Pokušitelka

žena 46 let zadaná Praha

Příjemná žena by ráda poznala pár. Společný čas a cokoliv podle nás.

Věra

žena 43 let vdaná Brno

Hledám milence možná i více .Sklamana životem . Nemůžu mít děti jediné řešení je umělé oplodnění vajíčka ale něco to stojí. Najdese muž který pomůže hledám vážnou známost.

Cyklo-holka

žena 36 let svobodná Brno

Hledám kamaráda nebo kamarádku na cyklo výlety. Jezdím Brno-jih / Brno-sever a ještě bych ráda zajezdila. Přestávka, pokec, pohoda, pivko nebo bezinka. Co bude dál, uvidíme :-)

BiKatka

žena 32 let svobodná Vsetín

Jsem hravá, milá holka, co si chce hrát. Pouze závaba, flirtování a nezávazný vztah. Co bude dál uvidíme. Rande, možná další rande a třeba vážnější vztah