Lidé na seznamce

Seznamka randino.cz přináší štěstí. Lidé, 18 - 99, Brno, (108 lidí). Tvoje rande začíná tady!

Aneta

žena 24 let svobodná Brno

Mám strach chodit někam sama. Sem tam jdu sama jen s pejsanama. Jsem z Ivančic a chtěla bych cestovat. Zatím se ale musím spokojit jen s ježděním na chaty a chozením na túry. Chtěla bych prince na bílém koni aby mě měl opravdu rád a opravdu se o mě zajímal. Nechci sex, nepotřebuji ho. Chci jen klidné seznámení na zkoušku :) Velké + je pokud chceš přijet :)

ju46

muž 59 let ženatý Brno

Hledám flirt a potěšení se navzájem

Luke Bwlack

muž 26 let svobodný Brno

Hledám slečnu do života plne lásky, ne na noc je mi 26 a jmenuju se Lukáš mám rád zábavu, sport sledování filmů, romantika, procházky do přírody

XavierX

muž 27 let svobodný Brno

Jsem sympatický mladík, který hledá chápající protějšek, se kterým bych si mohl normalne popovídat a občas si postěžovat, na svet kolem nás :-D P.S.: rád naslouchám :)

Pedro

muž 52 let rozvedený Brno

Hledám milou štíhlou ženu které nechybí cit něha láska a vzájemné porozumění

Ryzacek

muž 50 let svobodný Brno

50 letý muž z Brna hledá ženu k vážnému seznámení pro společný život, dítě není překážkou.Jsem spolehlivý, pracovitý, upřímný, věrný, společenský muž Moje zájmy jsou hudba, tanec, cestování, kolo, plavání, tenis, squash, ping pong, kino, divadlo, pěkné filmy -romantické, komedie, křižovky. Jen vážné odpovědi.

BlackFieldak

muž 33 let svobodný Brno

Poznej si mě jaký jsem a uvidíš :-)

Jardos

muž 48 let svobodný Brno

Seznámení, výlety, sport, povídání, co pes povolí🙂

Petr20

muž 20 let svobodný Brno

Hledám ženu která to má v hlavě uspořádáno. Hledám věrnou, milou a pracovitou ženu. Na oplátku ti nabídnu své srdce, jsem milý, upřímný a pracovitý. Nejsem nějakej korbič, kila na víc mám. Ale pokud se ráda tulíš tak jistě oceníš mé měkké bříško. Jestli 24/7/365 lítáš po venku se svou partičkou a chlastáš jak naftová tatra... Tak ani nepiš.

josezbrna

muž 37 let rozvedený Brno

Hledám přítelkyni/milenku pro dlouhodobější nezávazný vztah, hezké společné chvíle, něžné i vášnivé milování, výlety, vše hezké pro oba. Jsem pohledný, štíhlý (174cm/69kg), VŠ z Brna s vlastním zázemím, autem.

Eryx

muž 49 let zadaný Brno

Ahoj. Jsem tu nový a hledám ...

Michall

muž 41 let ženatý Brno

Rád by som spoznal ženu z Mikulova.

Mirap

muž 47 let rozvedený Brno

Moje foto-sice nic moc pěkného, tak nevím. Snad to vyjde.

Nicholas

muž 24 let svobodný Brno

Ahoj, poznáme se a pak uvidíme.

Tom stavos

muž 32 let svobodný Brno

Pojď me štěstí naproti,je tu žena která ví co od života chce

scheming

muž 43 let ženatý Brno

Ahoj, pekný deň Ti prajem, ozvi sa, ak by si mala záujem o príjemné intímne stretnutia pre oboch, založené na dôvere a samozrejme pri všetkej diskrétnosti, ďakujem :) Michal, teší ma...

Lada99

muž 22 let svobodný Brno

Ahoj hledám nějaké povyraženi

kamil82

muž 38 let svobodný Brno

Najdu slečnu, dívku na vážný vztah která umí napsat víc než jen dvě slova?Poslouchám hard rock Acdc, Judas Priest, Arakain, procházky, humor, sledování filmů, vtipné hlášky, Stephen King.

Ladislav Lakatos

muž 62 let rozvedený Brno

Hledám simpatickou a hodnou ženu na trvalý harmonický vztah 45az 50let.zn jihomoravský kraj

morava2021

pár 46 let zadaný / zadaná Brno

Hledáme par NA VYMENU PARTNERU, ZADNY BOUBELATY, UROVEN, CISTOTA, DISKREDNOST MLADSIHO VZHLEDU. Jsme 43, 70kg, 175cm, P3, 45l, 185cm, 90kg, P16cm. Hledáme podobný par. ODPOVED S FOTO Nechceme sliby. Welness, chata, penzion, bazén, OCHRANA, VYRIVKA, NE SADO, apod. OKRUH VZDALENOST BRNO, VYSKOV, ZNOJMO, apod.