Seznamka

Seznamka randino.cz přináší štěstí. Lidé, 18 - 99, volný čas, (1049 lidí). Tvoje rande začíná tady!

Martin 1

muž 38 let rozvedený Brno

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 55 let (Jihočeský kraj). Preferuji vážné seznámení, volný čas.

Ricmond27

muž 34 let svobodný Blansko

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Celá ČR). Preferuji vážné seznámení, přátelství a pokec, volný čas.

Limpik

muž 39 let svobodný Rokycany

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 32 až 45 let (Celá ČR). Preferuji vážné seznámení, nezávazný flirt, milenecký vztah, volný čas.

Benc Ondřej

muž 28 let svobodný Havlíčkův Brod

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 35 let (Kraj Vysočina). Preferuji vážné seznámení, nezávazný flirt, přátelství a pokec, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas.

Ládyn

muž 39 let rozvedený Beroun

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 30 až 43 let (Beroun). Preferuji vážné seznámení, přátelství a pokec, zážitky a akce, volný čas, ostatní.

Dejvík88

muž 21 let svobodný Praha

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 25 let (Praha). Preferuji přátelství a pokec, zážitky a akce, volný čas.

Vladimír11

muž 49 let rozvedený České Budějovice

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 35 až 55 let (Jihočeský kraj). Preferuji přátelství a pokec, zážitky a akce, volný čas.

laky1987

muž 34 let svobodný Litoměřice

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 41 let (Litoměřice). Preferuji vážné seznámení, nezávazný flirt, dopisování a chat, milenecký vztah, volný čas.

Tomas33

muž 32 let svobodný Ostrava

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Celá ČR). Preferuji vážné seznámení, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj, ostatní.

Petr Pohlreich

muž 41 let svobodný Praha

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Praha). Preferuji vážné seznámení, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, volný čas.

JuraH

muž 39 let svobodný Šumperk

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 27 až 35 let (Olomoucký kraj). Preferuji vážné seznámení, volný čas.

Ewik8511

žena 38 let svobodná Praha

Na seznamce mě zajímají muži ve věku 34 až 40 let (Celá ČR). Preferuji vážné seznámení, přátelství a pokec, dopisování a chat, volný čas.

patricekprat@seznam.cz

muž 40 let svobodný Břeclav

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 58 let (Břeclav). Preferuji vážné seznámení, nezávazný flirt, milenecký vztah, volný čas, ostatní.

Eljarreu

muž 25 let svobodný Praha

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 21 až 40 let (Celá ČR). Preferuji vážné seznámení, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas.

Dabol

muž 27 let svobodný Karlovy Vary

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 35 až 45 let (Karlovarský kraj). Preferuji vážné seznámení, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, výměna partnerů, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj, business, ostatní.

Davidek12345

muž 25 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 40 let (Moravskoslezský kraj). Preferuji vážné seznámení, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas, ostatní.

Krupobití

muž 27 let svobodný Olomouc

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Olomoucký kraj). Preferuji vážné seznámení, milenecký vztah, volný čas.

Dawa15

muž 43 let svobodný Pardubice

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 22 až 55 let (Pardubice). Preferuji vážné seznámení, přátelství a pokec, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas.

Jarka H.

žena 61 let rozvedená Liberec

Na seznamce mě zajímají muži ve věku 58 až 66 let (Liberecký kraj). Preferuji vážné seznámení, přátelství a pokec, dopisování a chat, zážitky a akce, volný čas.

Marcelina

žena 47 let rozvedená Domažlice

Na seznamce mě zajímají muži ve věku 45 až 55 let (Domažlice). Preferuji vážné seznámení, přátelství a pokec, dopisování a chat, zážitky a akce, volný čas, ostatní.