Seznamka

Seznamka randino.cz přináší štěstí. Lidé, 18 - 99, milenecký vztah, (1467 lidí). Tvoje rande začíná tady!

Limpik

muž 39 let svobodný Rokycany

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 32 až 45 let (Celá ČR). Preferuji vážné seznámení, nezávazný flirt, milenecký vztah, volný čas.

Benc Ondřej

muž 28 let svobodný Havlíčkův Brod

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 35 let (Kraj Vysočina). Preferuji vážné seznámení, nezávazný flirt, přátelství a pokec, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas.

Viktorek2016

muž 51 let rozvedený Plzeň

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 45 až 99 let (Plzeňský kraj). Preferuji vážné seznámení, nezávazný flirt, přátelství a pokec, milenecký vztah.

Sandokan69

muž 52 let ženatý Rokycany

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 52 let (Příbram). Preferuji nezávazný flirt, milenecký vztah.

Mgong

muž 46 let rozvedený Nymburk

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 48 let (Středočeský kraj). Preferuji vážné seznámení, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah.

Martin tomin

muž 50 let rozvedený Náchod

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Královéhradecký kraj). Preferuji nezávazný flirt, milenecký vztah.

laky1987

muž 34 let svobodný Litoměřice

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 41 let (Litoměřice). Preferuji vážné seznámení, nezávazný flirt, dopisování a chat, milenecký vztah, volný čas.

rybařík45

muž 45 let zadaný Plzeň

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 20 až 65 let (Plzeňský kraj). Preferuji nezávazný flirt, milenecký vztah.

naudio

muž 33 let svobodný Benešov

Na seznamce mě zajímají ženy, páry ve věku 18 až 45 let (Celá ČR). Preferuji nezávazný flirt, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce.

aventis

muž 51 let rozvedený Příbram

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Celá ČR). Preferuji vážné seznámení, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah.

Tomas33

muž 32 let svobodný Ostrava

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Celá ČR). Preferuji vážné seznámení, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj, ostatní.

tristan77

muž 56 let rozvedený Ústí nad Labem

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Celá ČR). Preferuji přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce.

Plyšáček

muž 36 let svobodný Teplice

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 30 až 42 let (Ústecký kraj). Preferuji vážné seznámení, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce.

Niznoh58

muž 58 let ženatý Chrudim

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 40 až 62 let (Chrudim). Preferuji milenecký vztah.

patricekprat@seznam.cz

muž 40 let svobodný Břeclav

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 58 let (Břeclav). Preferuji vážné seznámení, nezávazný flirt, milenecký vztah, volný čas, ostatní.

Eljarreu

muž 25 let svobodný Praha

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 21 až 40 let (Celá ČR). Preferuji vážné seznámení, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas.

Tom372

muž 50 let vdovec Praha

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 25 až 40 let (Celá ČR). Preferuji vážné seznámení, přátelství a pokec, milenecký vztah.

Dabol

muž 27 let svobodný Karlovy Vary

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 35 až 45 let (Karlovarský kraj). Preferuji vážné seznámení, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, výměna partnerů, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj, business, ostatní.

Davidek12345

muž 25 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 40 let (Moravskoslezský kraj). Preferuji vážné seznámení, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas, ostatní.

Krupobití

muž 27 let svobodný Olomouc

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Olomoucký kraj). Preferuji vážné seznámení, milenecký vztah, volný čas.