Seznamka

Seznamka randino.cz přináší štěstí. Lidé, 18 - 99, dopisování a chat, (1000 lidí). Tvoje rande začíná tady!

Stanislav Š.

muž 36 let svobodný Jindřichův Hradec

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 28 až 38 let (Jihočeský kraj). Preferuji vážné seznámení, nezávazný flirt, dopisování a chat.

Hans

muž 30 let svobodný Ostrava

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 25 až 30 let (Moravskoslezský kraj). Preferuji vážné seznámení, dopisování a chat, zážitky a akce.

Mgong

muž 46 let rozvedený Nymburk

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 48 let (Středočeský kraj). Preferuji vážné seznámení, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah.

laky1987

muž 34 let svobodný Litoměřice

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 41 let (Litoměřice). Preferuji vážné seznámení, nezávazný flirt, dopisování a chat, milenecký vztah, volný čas.

naudio

muž 33 let svobodný Benešov

Na seznamce mě zajímají ženy, páry ve věku 18 až 45 let (Celá ČR). Preferuji nezávazný flirt, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce.

Renny06

žena 18 let svobodná Brno

Na seznamce mě zajímají muži ve věku 18 až 99 let (Celá ČR). Preferuji vážné seznámení, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat.

aventis

muž 51 let rozvedený Příbram

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Celá ČR). Preferuji vážné seznámení, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah.

Tomas33

muž 32 let svobodný Ostrava

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Celá ČR). Preferuji vážné seznámení, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj, ostatní.

tristan77

muž 56 let rozvedený Ústí nad Labem

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Celá ČR). Preferuji přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce.

Petr Pohlreich

muž 41 let svobodný Praha

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Praha). Preferuji vážné seznámení, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, volný čas.

Plyšáček

muž 36 let svobodný Teplice

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 30 až 42 let (Ústecký kraj). Preferuji vážné seznámení, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce.

Ewik8511

žena 38 let svobodná Praha

Na seznamce mě zajímají muži ve věku 34 až 40 let (Celá ČR). Preferuji vážné seznámení, přátelství a pokec, dopisování a chat, volný čas.

Dabol

muž 27 let svobodný Karlovy Vary

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 35 až 45 let (Karlovarský kraj). Preferuji vážné seznámení, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, výměna partnerů, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj, business, ostatní.

Davidek12345

muž 25 let svobodný Karviná

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 40 let (Moravskoslezský kraj). Preferuji vážné seznámení, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas, ostatní.

Jarka H.

žena 61 let rozvedená Liberec

Na seznamce mě zajímají muži ve věku 58 až 66 let (Liberecký kraj). Preferuji vážné seznámení, přátelství a pokec, dopisování a chat, zážitky a akce, volný čas.

Marek0204

muž 39 let rozvedený Trutnov

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 42 let (Královéhradecký kraj). Preferuji vážné seznámení, přátelství a pokec, dopisování a chat.

Marcelina

žena 47 let rozvedená Domažlice

Na seznamce mě zajímají muži ve věku 45 až 55 let (Domažlice). Preferuji vážné seznámení, přátelství a pokec, dopisování a chat, zážitky a akce, volný čas, ostatní.

Ace Ev

žena 20 let svobodná Karviná

Na seznamce mě zajímají muži ve věku 25 až 30 let (Celá ČR). Preferuji vážné seznámení, přátelství a pokec, dopisování a chat, osobní rozvoj.

Robert284

muž 44 let ženatý Domažlice

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 25 až 50 let (Domažlice). Preferuji nezávazný flirt, dopisování a chat, milenecký vztah.

Cvrček

muž 44 let ženatý Náchod

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 25 až 65 let (Celá ČR). Preferuji nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah.