Úsměv

Maty01


muž 21 let svobodný Ústí nad Labem podobní lidé zpět

Seznamovací inzerát

Už mě omrzela samota, proto hledám někoho na fajn pokec a seznámení. Jsem sportovec a miluju cestování, jazyky a společnost.

Zajímají mě: muži
Věk: 18 až 45 let
Stav: svobodní(é), zadaní(é), ženatí / vdané, rozvedení(é), vdovci / vdovy
Odkud: Celá ČR
Vztah, zájem: vážné seznámení, přátelství a pokec

Na seznamce: naposled 01. 11. 2021

Napsat zprávu

Podobní muži na seznamce

miroslavb

muž 18 let svobodný Děčín

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let (Ústecký kraj). Preferuji vážné seznámení, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas.

martin kk

muž 18 let svobodný Ústí nad Labem

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 25 let (Celá ČR). Preferuji přátelství a pokec, dopisování a chat, zážitky a akce, volný čas, business, ostatní.

Martin1597

muž 25 let svobodný Teplice

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 50 let (Ústecký kraj). Preferuji nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj, ostatní.

Motyka666

muž 22 let svobodný Ústí nad Labem

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 40 let (Celá ČR). Preferuji vážné seznámení, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj.

Vojtech10

muž 20 let svobodný Louny

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 55 let (Celá ČR). Preferuji vážné seznámení, nezávazný flirt, dopisování a chat, milenecký vztah.